Alfa In HOMER PLASMA 40 + hořák IPT-40

Kód: 5.0544
Akce
Značka: ALFA IN
9 990 Kč –15 %
Alfa In HOMER PLASMA 40 + hořák IPT-40
9 990 Kč –15 % 8 415 Kč / set 6 954,55 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Možnosti doručení

Přenosný jednofázový plazmový řezací zdroj určený k řezání kovů. Kvalitní řez 8 mm, maximální (dělící) řez 15 mm. Hořák IPT-40 - délka 4 metry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný jednofázový plazmový zdroj určený k řezání kovů.

 

Rozsah dodávky

  • Alfa In HOMER PLASMA 40
  • Řezací hořák IPT-60 - délka 4 metry
  • Zemnící kabel - délka 3 metry

 

Popis

Plazmová řezačka HOMER PLASMA 40 je určena pro kvalitní řezání uhlíkaté oceli do tloušťky max. 8 mm. Při nižších nárocích na kvalitu řezu lze dělit materiál tloušťky až 15 mm. Kromě uhlíkaté oceli lze řezat i nerez, hliník nebo měď. V případě těchto materiálů se řezné parametry snižují.

 

Plazmová řezačka je vybavena vlastním regulátorem tlaku s odlučovačem kondenzátu. Pro dosažení vysoké kvality řezání a pro vyloučení závažných poruch na hořáku je důrazně doporučeno, aby byl vždy do přívodu vzduchu zařazen filtr AT 1000. Filtr se ke zdroji připojuje pomocí připojovací sady. Filtr i připojovací sadu lze objednat samostatně viz SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ.

 

Výhody plazmového řezání

  • Vysoká rychlost řezání
  • Kvalitní řez s minimální oblastí změněné struktury materiálu
  • Menší tepelné deformace řezaného materiálu
  • Možnost řezání uhlíkových ocelí, nerezových ocelí a neželezných kovů
  • Metoda nevyžaduje žádné speciální plyny, stačí pouze stlačený vzduch (kompresor)
  • Nižší provozní náklady v porovnání s řezáním autogenem

 

Osazení hořáku spotřebními díly

Plazmový hořák je kompletně osazen a připraven k použití. Spotřební díly jsou shodné s díly pro hořáky PT-60/HS-60. Kompletní nabídku dalších spotřebních dílů (hubice, dýzy, elektrody apod.) naleznete v kategorii:

Doplňkové parametry

Kategorie: Plazmové řezačky
Záruka: 2 roky
? Rozsah dodávky: Zdroj + hořák
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Jištění: 16 A
? Funkce PFC: Ne
? Vestavěný kompresor: Ne
? Funkce DRÁŽKOVÁNÍ: Ne
? Funkce ŘEZÁNÍ S MEZERAMI: Ne
? Start oblouku: Bezkontaktní
? Minimální proud: 20 A
? Maximální proud: 40 A
? Zatěžovatel 100 %: 20 A
? Zatěžovatel 60 %: 26 A
? Zatěžovatel 5 %: 40 A
? Maximální řez - ocel: 15 mm
? Kvalitní řez - ocel: 8 mm
? Pracovní tlak vzduchu: 4,5 bar
? Spotřeba vzduchu: 120 l/min
Rozměry (Š x D x V): 148 x 490 x 295 mm
Hmotnost: 6,7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX