KEMPER sací hadice 150 mm s odsávací dýzou - délka 6 metrů

Kód: 93083
13 205 Kč / ks 10 913,22 Kč bez DPH
Do 14 dnů
Možnosti doručení

Sací hadice pro pojízdný odsavač KEMPER typ L. Součástí hadice je odsávací dýza s magnetickou příchytkou. Průměr 150 mm. Délka 6 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sací hadice pro pojízdné odsavače KEMPER. Hadice je dodávána včetně odsávací dýzy s magnetickou příchytkou. Pomocí příchytky lze dýzu snadno přichytit ke kovovému podkladu a zafixovat požadovanou polohu dýzy.

 

Vlastnosti

  • Průměr 150 mm
  • Délka 6 metrů

 

Určeno pro

  • Pojízdný odsavač KEMPER typ L

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro odsávací ramena a ventilátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KEMPER byla založena v roce 1977 ve Vredenu v Německu a je průkopníkem a přední firmou na poli technologií v oblasti odsávání kouře vznikajícího při svařování. To představuje více než 40 let zkušeností s projektováním těchto produktů, hluboké znalosti procesů v kovozpracovatelských provozech a vysokou spolehlivost.

Stěžejními produkty z nabídky společnosti KEMPER jsou mobilní odsávací jednotky s jednorázovými nebo čistitelnými filtry, odsávací ramena určená pro připojení k centrálním odsávacím jednotkám nebo výfukové sady s vlastním ventilátorem. Kromě přímé ochrany svářečů klade společnost KEMPER důraz i na ochranu všech ostatních zaměstnanců na svářecích pracovištích - nabízí proto i komplexní řešení ochrany v podobě montážních systémů pro vytvoření svářecích boxů.

Společnost KEMPER je úspěšnou rodinnou firmou, která si i přes svůj růst a mezinárodní renomé stále zachovává osobní a téměř rodinné jednání. Spokojenost zákazníků je nadřazena všemu...

×

Splátková kalkulačka ESSOX