KEMPER - sada osvětlení pro mobilní jednotky - prvotní výbava

Kód: 79103040
11 816 Kč / ks 9 765,29 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Možnosti doručení

Sada osvětlení pro mobilní filtrační jednotky KEMPER MaxiFil, MaxiFil AK a MaxiFil Clean. Sada obsahuje 2 x 5 W LED světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada osvětlení pro mobilní filtrační jednotky KEMPER.​

 

Popis

Sada pro osvětlení pracoviště nahrazuje původní neosvětlenou hubici. Sada obsahuje odsávací hubici se spínačem ZAP/VYP a 2 x 5 W světla (LED).

 

Nelze zakoupit samostatně - pouze s novou jednotkou.

 

Určeno pro

  • KEMPER MaxiFil
  • KEMPER MaxiFil AK
  • KEMPER MaxiFil Clean

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro odsávací jednotky KEMPER MaxiFil
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KEMPER byla založena v roce 1977 ve Vredenu v Německu a je průkopníkem a přední firmou na poli technologií v oblasti odsávání kouře vznikajícího při svařování. To představuje více než 40 let zkušeností s projektováním těchto produktů, hluboké znalosti procesů v kovozpracovatelských provozech a vysokou spolehlivost.

Stěžejními produkty z nabídky společnosti KEMPER jsou mobilní odsávací jednotky s jednorázovými nebo čistitelnými filtry, odsávací ramena určená pro připojení k centrálním odsávacím jednotkám nebo výfukové sady s vlastním ventilátorem. Kromě přímé ochrany svářečů klade společnost KEMPER důraz i na ochranu všech ostatních zaměstnanců na svářecích pracovištích - nabízí proto i komplexní řešení ochrany v podobě montážních systémů pro vytvoření svářecích boxů.

Společnost KEMPER je úspěšnou rodinnou firmou, která si i přes svůj růst a mezinárodní renomé stále zachovává osobní a téměř rodinné jednání. Spokojenost zákazníků je nadřazena všemu...

×

Splátková kalkulačka ESSOX