Stále jsme to my - SVÁŘEČKY-ELEKTRODY.CZ

Od svého založení v roce 2011 se náš e-shop specializuje výhradně na prodej svářeček a příslušenství pro svařování. V průběhu let procházel náš obchod mnohými změnami a nyní Vám představujeme jeho zcela novou podobou.

 

Takto nás znáte...

 

A toto je naše nová podoba...

 

Nový vzhled je moderní a přehledný. Uživatelské rozhraní jsme zjednodušili a zaměřili jsme se zejména na vylepšení parametrických filtrů. Kromě grafické stránky jsme zapracovali i na rozšíření možností dopravy a plateb.

 

Klíčové změny

  • Zcela nová grafická podoba - pro lepší orientaci v sortimentu
  • Rozšíření parametrických filtrů - pro snadné vyhledání požadovaného produktu
  • Rozšíření možností dopravy - nově výdejní místa PPL Parcelshop a DPD Pickup
  • Rozšíření plateb pro zákazníky z Česka - bezúročné nákupy s rozloženou platbou až na 4 měsíce, Google Pay, Apple Pay
  • Rozšíření plateb pro zákazníky ze Slovenska - online platby kartou, Google Pay, Apple Pay

 

Informace pro registrované zákazníky

Zákazníky, kteří jsou registrovaní a mají vytvořený uživatelský účet na předchozím e-shopu žádáme, aby si ke svému účtu obnovili přístupové heslo. Ve Vašem účtu jsou uloženy fakturační adresy, kontaktní údaje a zejména věrnostní slevy, které Vám byly v minulosti nastaveny.

Obnovení přístupového hesla lze jednoduše provést následujícím způsobem:

  1. V pravém horním rohu klikněte na ikonku "Přihlášení"
  2. V otevřeném okně klikněte na "Zapomenuté heslo"
  3. V následujícím okně vyplňte e-mail, který jste zadávali při registraci a klikněte na tlačítko "Odeslat"
  4. Do e-mailové schránky poté obdržíte zprávu s pokyny pro obnovení hesla

 

 

Bohužel nebylo technicky možné přenést z původního e-shopu přehled Vašich předchozích objednávek a doručovacích adres. Pokud potřebujete informace k minulým objednávkám nebo máte problémy s obnovou hesla, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle +420 603 499 929. Za případné komplikace se omlouváme.

 

Jak šel čas...

Náš internetový obchod spatřil světlo světa v roce 2011. Od samého začátku jsme věděli, že se budeme specializovat výhradně na svařovací techniku a vše, co se svařováním souvisí - ať již se jedná o svářečky, plazmové řezačky, svařovací dráty a elektrody nebo ochranné pomůcky pro svářeče. Tato volba byla zcela logická, protože naše společnost se v tomto oboru pohybuje již od roku 1991.

Jako hlavní prioritu jsme si stanovili poskytování profesionálních služeb a zejména poradenství. Vždy jsme kladli důraz na širokou nabídku produktů od prověřených výrobců, doprovázenou detailními popisy, obrázky nebo návody - tak, aby naši zákazníci získali co nejvíce informací o zvoleném produktu ještě před nákupem. Mezi kutily i profesionály se brzy stal velmi populárním náš Rádce svářeče, kde je možné získat mnoho zajímavých informací z oblasti svařování.

Od doby svého vzniku prošel náš e-shop mnohými změnami co do grafické stránky, rozsahu služeb nebo nabízeného sortimentu. Jak se v průběhu let podoba našeho e-shopu měnila si můžete prohlédnou níže. Někteří z Vás si možná na naše úplné začátky vzpomenou... :-)

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX