Sada konektorů pro zdroje Alfa In PEGAS (ESAB Buddy Tig)

Kód: 4329-1
381 Kč / sada 314,88 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Sada konektorů Alfa In pro TIG hořáky. Pro zdroje PEGAS DC a ESAB Buddy Tig 160 HF. Sada obsahuje ovládací konektor PT (3-pin) a připojení plynu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sada konektorů pro připojení TIG hořáku ke zdrojům Alfa In PEGAS a ESAB Buddy Tig. Sada obsahuje ovládací konektor PT (3-pin) a připojení plynu.

 

Určeno pro zdroje

  • ALFA IN PEGAS 160 T HF
  • ALFA IN PEGAS 160 T PULSE HF
  • ALFA IN PEGAS 200 T HF
  • ALFA IN PEGAS 200 T PULSE HF
  • ESAB Buddy Tig 160 HF

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovládací konektory pro TIG svářečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX