Böhler Q E 309L-17 - elektroda přechodová - 2,5 x 300 mm (3,8 kg)

Kód: 68030
2 002 Kč / balení 1 654,55 Kč bez DPH 526,84 Kč / 1 kg
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Vysokolegovaná rutilová elektroda typu E309L-17 pro přechodové spoje nelegovaných i legovaných ocelí, pevnostních ocelí, Cr a CrNi(Mo) ocelí, manganových ocelí. Průměr 2,5 mm. Délka 300 mm. Krabička 3,8 kg/211 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokolegovaná obalená MMA elektroda s rutilovým obalem. Pro heterogenní (přechodové) spoje (např. ocel a nerez) a pro speciální použití.

 

Klasifikace

EN ISO 3581-A: E 23 12 L R 3 2
AWS A5.4: E309L-17

 

Vlastnosti a použití

Vysokolegovaná, nerezavějící obalená svařovací elektroda s mezí kluzu 440 MPa. V jádře legovaná, nízkouhlíková austenitická elektroda s rutilovým obalem. Pro zvýšený podíl feritu ve svaru vysoká odolnost trhlinám při svařování ocelí méně vhodných pro svařování, austeniticko-feritických spojů a plátování. Obzvláště pěkné svary, excelentní svařitelnost střídavým proudem, samoodstranitelná struska. Určena pro provozní teploty -60 až +300 °C, při plátování do +400 °C.

Elektroda je ekonomickou variantou k typu FOX CN 23/12-A.

 

Základní materiály

  • Spojovací svary - kombinace konstrukčních, jemnozrnných a zušlechtitelných ocelí s vysokolegovanými Cr a CrNi(Mo) ocelemi, svary manganové oceli.
  • Plátování - první vrstva chemicky odolného plátování parních kotlů a tlakových nádob z feriticko-perlitických ocelí po jemnozrnnou S500N, jakož i žárupevných ocelí 22NiMoCr4-7, 20MnMoNi5-5 a GS-18NiMoCr3-7.

 

Doplňující informace

Obal elektrody: Rutilový
Svařovací proud: AC, DC (+)
Velikost svařovacího proudu: 60 - 80 A
Průměr elektrody: 2,5 mm
Délka elektrody: 300 mm
Počet elektrod v balení: 211 ks
Hmotnost balení: 3,8 kg
Typ balení: Krabička
Počet balení v kartonu: 4 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Obalené elektrody pro přechodové spoje a speciální použití
Záruka: 2 roky
? Pro metody: MMA
? Použití: Přechodové spoje (ocel x nerez)
? Obal elektrody: Rutilový
? Elektroda pro: Invertor, Trafo
? Průměr elektrody: 2,5 mm
? Délka elektrody: 300 mm
? Počet elektrod v balení: 211 ks
? Hmotnost balení: 3,8 kg
? Balení: Krabička
? Svařovací proud: AC / DC (+)
? Velikost proudu: 60 - 80 A
? Klasifikace EN ISO: E 23 12 L R 3 2
? Klasifikace AWS: E309L-17
? Mez kluzu (Rp02): 440 MPa
? Mez pevnosti (Rm): 570 MPa
? Tažnost (A): 40 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Voestalpine Böhler Welding je znám jako přední výrobce a celosvětový dodavatel přídavných materiálů pro průmyslové svařování, navařování a pájení, který za více než 100 let existence ovlivnil vývoj technologie svařování a ustanovil laťku díky svým inovativním řešením. Hluboké znalosti, odvětvové zkušenosti a aplikační know-how spolu s portfoliem několika tisíc výrobků tvoří naprosto jedinečnou nabídku. Materiály výrobce se dělí do tří podskupin:

  • BÖHLER WELDING - Tradiční značka udávající směr vývoje přídavných materiálů již téměř jedno století. Celosvětově unikátní portfolio více než 2 000 produktů pro svarové spoje všemi konvenčními metodami obloukového svařování.
  • UTP MAINTENANCE - Desítky let zkušeností a aplikačních know-how v oblasti oprav, údržby a ochrany proti opotřebení. Inovativní produkty a řešení na míru. Zvyšování životnosti, produktivity a spolehlivosti součástí svařováním, navařováním, plátováním a žárovými nástřiky. Skupina UTP Maintenance nabízí řešení nejen pro běžně svařované materiály, ale i obtížně svařitelné materiály, otěruvzdorné oceli, tvrdokovy, nástrojové oceli, litinu, měď a slitiny, nikl a slitiny a další.
  • FONTARGEN BRAZING - Zkušenosti a vědomosti získané léty vývoje, výroby a nespočetnými aplikacemi. Německá technologie, specialista na tvrdé pájení a vysokoteplotní pájení. Správná řešení na základě znalostí a úspěšných aplikací pájecích procesů prokázaná řadou výrobků.
×

Splátková kalkulačka ESSOX