Možnosti platby

V našem e-shopu máte na výběr z mnoha možností úhrady zakoupeného zboží. Vedle běžných platebních metod, jako jsou dobírka nebo platba kartou, nabízíme i stále populárnější online nákupy s rozloženou platbou bez úroků nebo spotřebitelský úvěr.

 

Hotově/kartou na prodejně

 • Při převzetí zboží v naší prodejně v PŘÍBRAMI
 • V hotovosti přijímáme pouze české koruny (CZK).
 • Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club, American Express, Google Pay, Apple Pay.
 • Tato forma úhrady je ZDARMA.

  

Dobírka

 • Platební metoda pro zákazníky z České i Slovenské republiky.
 • Úhrada přepravci při dodání zásilky na koncovou adresu (hotově/kartou).
 • Úhrada na výdejním místě PPL Parcelshop a DPD Pickup (hotově/kartou dle možností výdejního místa).
 • Aktuální cena doběrečného pro ČR: 45 Kč vč. DPH
 • Aktuální cena doběrečného pro Slovensko: 1,9 EUR vč. DPH
Platební kartou nelze platit paletové (Cargo) zásilky u přepravce GEIS.

 

Platba předem - proforma

 • Platební metoda pro zákazníky z České republiky.
 • Platba předem dle pokynů obdržených při potvrzení objednávky, pomocí QR kódu nebo na základě zaslané zálohové (proforma) faktury.
 • Neuhrazení platby do 7 dnů od objednávky je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy.
 • Tato forma úhrady je ZDARMA.

 

Platba převodem se splatností

 • Pro státní instituce a organizace.
 • Pro velkoobchodní zákazníky.
 • Daňové doklady jsou vystavovány se splatností 30 dní.
 • Tato forma úhrady je ZDARMA.

Platba převodem se splatností je možná pouze po předchozí dohodě.

 


Online platby jsou nejrychlejším způsobem okamžité úhrady objednávky. Pro online platby využíváme platební bránu Shoptet Pay, nebo poskytovatele spotřebitelského financování, společnost ESSOX.

Společně s platební bránou Shoptet Pay aktuálně nabízíme online platby platební kartou, platby Google Pay a platby Apple Pay. Platební brána Shoptet Pay splňuje přísné bezpečnostní normy PCI DSS. Jde o mezinárodní standard pro ochranu citlivých údajů o platbách kartou, jako je např. číslo karty. Ověření plateb je prováděno pomocí služby 3D Secure, která chrání uživatele před zneužitím platební karty.

 

Shoptet Pay

 

Společně s poskytovatelem spotřebitelského financování, společností ESSOX, aktuálně nabízíme bezúročný nákup zboží s rozloženou platbou a dále klasický spotřebitelský úvěr.

 

Essox_logo

 


 

Online platba Shoptet Pay

Platební metoda pro zákazníky z České i Slovenské republiky. Nejpoužívanější online platební metoda. Platební brána Shoptet Pay podporuje všechny typy karet s povolenými platbami na internetu. Celý proces platby je šifrovaný a bezpečný. V rámci této platební metody lze využít i služeb Google Pay a Apple Pay. Tato forma úhrady je ZDARMA.

 1. Při volbě platební metody během objednávkového procesu jednoduše zvolíte jednu z online platebních metod - Online platba kartou, Google Pay nebo Apple Pay. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu.
 2. Pokud jste zvolili Online platbu kartou, stačí vyplnit základní údaje - číslo karty, datum platnosti, kód CVC/CVV. Pokud již máte Vaši kartu uloženu v uživatelském účtu, stačí zadat pouze kód CVC/CVV. Měnit částku, variabilní symbol a ani banku příjemce není možné. Potvrďte provedení platby a následně autorizaci platby.
 3. Pokud jste zvolili Google Pay nebo Apple Pay, stačí jednoduše zvolit některou z karet, které máte uloženy ve Vaší Google nebo Apple peněžence. Měnit částku, variabilní symbol a ani banku příjemce není možné. Potvrďte provedení platby a následně autorizaci platby.
 4. Po autorizaci budete o úspěšném provedení platby okamžitě informováni a přesměrováni zpět na stránky našeho obchodu.

 

Rozložená platba ESSOX

Platební metoda pro zákazníky z České republiky. Online rozložená platba umožňuje bezúročně (bez navýšení) rozložit úhradu objednávky až do čtyř měsíčních splátek. Minimální celková hodnota objednávky u této platební metody je 2 000 Kč, maximální hodnota objednávky je 30 000 Kč.  Pro úspěšné schválení žádosti o financování budete potřebovat následující: internetové bankovnictví u jedné z podporovaných bank (Komerční banka, Československá obchodní banka, MONETA Money Bank, Česká spořitelna, Fio banka, Air Bank, Raiffeisen Bank, mBank) + 2 doklady totožnosti + mobilní telefon. Tato forma úhrady je ZDARMA.

 1. Při volbě platební metody během objednávkového procesu jednoduše zvolíte platební metodu Rozložená platba ESSOX. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na online žádost pro schválení platby.
 2. Na první stránce si zvolíte požadovaný počet splátek - minimálně 2, maximálně 4.
 3. Na další stránce vyplníte číslo bankovního účtu, ze kterého provedete první platbu.
 4. Dále vyplníte základní kontaktní informace - telefonní kontakt a e-mail.
 5. Pokračujete volbou dokladů totožnosti, které předkládáte pro schválení financování.
 6. Dalším krokem je nahrání dokladů - můžete je buď vyfotit mobilním telefonem, nebo vložit z počítače (pokud je máte uloženy).
 7. Nakonec budete vyzváni k ověření identity zadáním telefonního čísla, na které následně obdržíte SMS kód.
 8. Po schválení budete vyzvání k provedení první platby přes internetové bankovnictví.
 9. Po provedení první platby obdržíte e-mail s informacemi, kdy a kam máte uhradit zbývající splátky.

 

Spotřebitelský úvěr ESSOX

Platební metoda pro zákazníky z České republiky. Zajišťujeme online financování spotřebního zboží formou spotřebitelského nebo podnikatelského úvěru. Celý proces vyřízení žádosti o úvěr je velmi rychlý a nekomplikovaný. Detailní informace a podmínky splátkového prodeje.

 

Ochrana osobních údajů

Pro online platby jsou využívána služba platební bran, které přes zabezpečenou stránku umožňují přesměrování do internetového bankovnictví Vaší banky, na zabezpečenou stránku pro online platby kartou, vyplnění formulářů pro vyhodnocení bonity apod. Po realizaci transakce předávají platební brány našemu e-shopu informaci o provedení platby a poté může být zboží expedováno. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti poskytujících online platby.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou banky a nedostávají se do prostředí třetích stran. My vidíme pouze informace, která nám banka s odeslanou transakcí sdělí.

Při uzavření kupní smlouvy nám dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a to až do doby písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Údaje, které uvádíte při uzavření kupní smlouvy, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům (s výjimkou zpracovatelů plateb nebo přepravců).

×

Splátková kalkulačka ESSOX