Dálková ovládání a pedály Lincoln Electric

Dálková ovládání a pedály jsou určeny pro vzdálené ovládání svařovacího zdroje a regulaci svařovacích parametrů. U dálkových ovládání se v závislosti na svařovací metodě nejčastěji jedná o regulaci svařovacího proudu (metody MMA, TIG), rychlosti posuvu drátu (metoda MIG/MAG) nebo napětí oblouku (metoda MIG/MAG). Dle typu svařovacího zdroje a typu ovladače je možné nastavovat i další parametry - hrubé/jemné nastavení proudu, nastavení pulsu, přepínání uložených programů (JOBŮ) apod. S dálkovým ovládáním se nejčastěji setkáte u zdrojů pro svařování metodou MMA (obalená elektroda) - např. při svařování potrubí ve výkopech, při práci na lešení apod. Propojovací kabel mezi ovládáním a svařovacím zdrojem může dosahovat délky až 25 metrů.

Nožní ovládání (pedály) se používají pro svařování metodou TIG a nahrazují ovládací prvky na hořáku (tlačítka UP/DOWN, potenciometr) - pedály tak slouží ke startu oblouku a jemnému ovládání velikosti svařovacího proudu. Propojovací kabely u pedálu jsou obvykle v délkách do 5 metrů.

2 položek celkem
Dálkové ovládání Lincoln Electric, Amphenol, 6 pin
4 429,75 Kč bez DPH
5 360 Kč / ks

Dálkové ovládání Lincoln Electric pro regulaci proudu MMA, TIG. Pro zdroje s datovou sběrnicí CAN Bus. Konektor Amphenol 6 pin. Propojovací kabel 15 metrů.

Kód: K10095-1-15M
Nožní ovládání Lincoln Electric Foot Amptrol, Amphenol, 6 pin
12 561,98 Kč bez DPH
15 200 Kč / ks

Nožní pedál pro regulaci svařovacího proudu. Pedál je určen pro zdroje Lincoln Electric se sběrnicí CAN Bus. Konektor Amphenol 6 pin. Propojovací kabel 7,6 metru.

Kód: K870
×

Splátková kalkulačka ESSOX