Ochranné a brusné štíty

Ochranné (brusné) štíty s čirými zorníky mají velké zorné pole a jsou určeny pro práci se dřevem nebo kovem, pro práci ve stavebnictví, zemědělství apod. Typickým použitím ochranného štítu je broušení, řezání nebo vrtání. Ochranné štíty poskytují plný a nerušený výhled na pracovní plochu, polykarbonátové zorníky odolávají nárazu vysokorychlostních částic (špony apod.) a zajišťují kompletní ochranu obličeje. Některé typy štítů umožňují výměnu čirého zorníku za zelený DIN 5 a díky tomu je lze použít pro řezání plamenem nebo tvrdé pájení.

Vedle standardních ochranných štítů v nabídce naleznete i štíty s přípravou pro PAPR. Tato zkratka znamená, že štíty jsou připraveny pro použití s filtračně-ventilačními jednotkami (Powered Air Purfying Respirators). Jednotky PAPR nasávají okolní vzduch, čistí ho přes soustavu filtrů a přes vzduchovou hadici ho vhání do kukly, kde je pak rozveden pomocí vzduchového kanálu. Ochranné štíty s přípravou pro PAPR jsou vždy vybaveny vzduchovým kanálem s připojením pro vzduchovou hadici a těsnící obličejovou rouškou. V závislosti na typu jsou štíty s PAPR jednotkou vhodné pro použití při lakování, povrchové úpravě nebo v chemickém či farmaceutickém průmyslu. Ochranné štíty pro PAPR můžete zakoupit i v cenově zvýhodněných setech společně s filtračně-ventilačními jednotkami. Tyto sety jsou označovány jako Ready-To-Work.

Pro všechny ochranné štíty nabízíme náhradní zorníky a ochranné folie, potítka (potní pásky), hlavové kříže a další příslušenství.

5 položek celkem
Ochranný štít Böhler Big Vision
743,80 Kč bez DPH
900 Kč / ks

Univerzální ochranný štít pro širokou škálu použití - broušení, vrtání, zpracování dřeva apod. Rozměrný čirý zorník. Komfortní hlavový kříž. Hmotnost 370 g.

Kód: 73280
Ochranný štít OPTREL clearmaxx
1 042,98 Kč bez DPH
1 262 Kč / ks

Univerzální ochranný štít pro širokou škálu použití - broušení, vrtání, zpracování dřeva apod. Se zorníkem DIN 5 lze použít pro řezání plamenem.

Kód: 1100.000
Ochranný štít OPTREL clearmaxx PAPR
Pro PAPR
4 704,96 Kč bez DPH
5 693 Kč / ks

Univerzální ochranný štít pro širokou škálu použití - broušení, vrtání, zpracování dřeva apod. Vzduchový kanál. Se zorníkem DIN 5 lze použít pro řezání plamenem.

Kód: 4900.020
Ochranný štít CleanAIR Omnira air
Pro PAPR
3 966,94 Kč bez DPH
4 800 Kč / ks

Univerzální ochranný štít pro širokou škálu použití - broušení, vrtání, zpracování dřeva apod. Vzduchový kanál. Se zorníkem DIN 5 lze použít pro řezání plamenem. Díky systému CLICK-IN lze kdykoliv v budoucnu rozšířit o samostmívací svářečský štít.

Kód: 703100
Ochranný štít AerTEC SeeMAX Air
Pro PAPR
4 764,46 Kč bez DPH
5 765 Kč / ks

Univerzální ochranný štít pro širokou škálu použití - broušení, vrtání, zpracování dřeva apod. Vzduchový kanál. Se zorníkem DIN 5 lze použít pro řezání plamenem.

Kód: 70.4900.020
×

Splátková kalkulačka ESSOX