MAG dráty pro návar odolný opotřebení

Plné MAG svařovací dráty v této kategorii jsou určeny pro opravy a renovace navařováním (tvrdonávary) a jsou vhodné pro svary a návary s vysokými nároky na pevnost, houževnatost, odolnost trhlinám, díly silně opotřebovávané rázy nebo díly opotřebovávané otěrem. Praktické rady pro výběr vhodného přídavného materiálu společnosti UTP pro opravy a renovace svařováním a navařováním získáte v průvodci Opravy a renovace svařováním a navařováním při těžbě, úpravě a přesunu surovin a výrobě stavebních hmot.

Návarové dráty se používají na lžíce rypadel, bagrů, buldozerů, čerpadla sacích bagrů, vrtné tyče, korečky, řetězy, pásy a kladky pásových vozidel, kolejnice a pojezdová kola, korby sklápěček, drtící čelisti, kladiva, mlecí válce a mísy, tělesa mlýnů a drtičů, rošty třídičů, mísiče, transportní šneky, skluzy a násypky, ventilátorová kola, části rotačních pecí, formy na beton a keramiku, strojní díly, ozubená kola a další.

Plné MAG svařovací dráty pro návar odolný opotřebení jsou určeny pro svařování v ochranné atmosféře aktivního plynu (metoda MAG) ve směsném plynu Ar/CO2.

#ShowMore#

Pomůckou pro správný výběr přídavného materiálu je materiálový list, který naleznete u každého přídavného materiálů z naší nabídky. V něm najdete zařazení přídavného materiálu dle norem DIN, EN ISO nebo AWS, přehled základních materiálů pro které je přídavný materiál určen, dále chemické složení svarového kovu, jeho mechanické hodnoty a v neposlední řadě i doporučenou velikost a druh svařovacího proudu.

3 položek celkem
UTP A DUR 600
4 085,12 Kč bez DPH
4 943 Kč / cívka

Návarový MAG svařovací drát. Nejrozšířenější tvrdokovová slitina. Tvrdost po návaru až 60 HRC. Průměr 1,2 mm. Cívka cca 5 kg.

Kód: 15163-PREVIN
UTP A DUR 600
21 420,66 Kč bez DPH
25 919 Kč / cívka

Návarový MAG svařovací drát. Nejrozšířenější tvrdokovová slitina. Tvrdost po návaru až 60 HRC. Průměr 1,0 mm. Cívka 15 kg.

Kód: 15162
UTP A DUR 600
10 515,70 Kč bez DPH
12 724 Kč / cívka

Návarový MAG svařovací drát. Nejrozšířenější tvrdokovová slitina. Tvrdost po návaru až 60 HRC. Průměr 1,2 mm. Cívka 15 kg.

Kód: 15163
×

Splátková kalkulačka ESSOX