Indukční ohřevy

Indukční ohřevy jsou zařízení určená pro rychlý, účinný a bezpečný ohřev kovových částí. Indukční ohřev je zcela bezpečná metoda nahrazující ohřev autogenem nebo propanbutanovým plamenem a je vhodná zejména na šroubové spoje, pouzdra ložisek, nábojů apod. Uplatnění najde v provozech, kde je nutná rychlost použití a kde hrozí nebezpečí poškození ohřívaného okolí plamenem (např. čalounění, autolaky). Indukční ohřev je moderní, produktivní a účinná dílenská metoda ohřevu dílů, nástrojů před kalením, rozmrazování nebo i oprav drobných poškození karosérií například po kroupách. Předností indukčního ohřevu je vysoká bezpečnost, nízké provozní náklady a jednoduchost.

Ke všem indukčním ohřevům nabízíme i dostupné příslušenství - přímé a boční indukční cívky, flexibilní indukční cívky, indukční dráty, cenově zvýhodněné sady indukčních cívek apod.

2 položek celkem
Indukční ohřev DAWELL DHI-15 PKW
13 400 Kč bez DPH
16 214 Kč / ks

Jednofázový invertorový indukční ohřev určený pro rychlý, účinný a bezpečný ohřev kovových částí. Účinně nahrazuje ohřev autogenním či propanbutanovým hořákem. Výkon 1,5 kW/3,2 kVA. Hmotnost 4,5 kg.

Kód: 05-001-01
Indukční ohřev DAWELL DHI-44E LKW
61 424,79 Kč bez DPH
74 324 Kč / ks

Jednofázový invertorový vodou chlazený indukční ohřev určený pro ohřev feromagnetických a vodivých materiálů. Vhodný zejména pro autoservisy, opravárenský průmysl apod. Výkon 3,7 kW/4,0 kVA. Hmotnost 11,5 kg.

Kód: 07-003-01
×

Splátková kalkulačka ESSOX