Hlavový kříž pro svářečské kukly Alfa In S777/XR914

Kód: XR440
336 Kč / ks 277,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Náhradní hlavový kříž pro svářečské kukly Alfa In S777 Barracuda a XR914. Vhodný i pro kukly Omicron ADF-13B. Kříž je dodáván bez čelové pásky s potítkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní hlavový kříž pro svářečské kukly Alfa In S777 a XR914.

 

Vlastnosti

  • Kříž je dodáván bez čelové pásky s potítkem (obj. kód XR410)
  • Plastový pásek s potítkem je nutné objednat samostatně
  • Kříž je vhodný i pro kukly Omicron ADF-13B

 

Určeno pro kukly

  • Alfa In S777c Barracuda
  • Alfa In S777a
  • Alfa In XR914
  • Omicron ADF-13B

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavové kříže
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX