Kombinovaný filtr A1 P R SL pro PAPR jednotky CleanAIR AerGO - balení 2 ks

Kód: 300357
775 Kč / balení 640,50 Kč bez DPH 387,50 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Hlavní kombinovaný filtr (částicový + plynový) třídy 1 pro filtračně-ventilační jednotky CleanAIR AerGO. Závit TR110. Balení 2 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinovaný filtr pro filtrační jednotky CleanAIR AerGO. Filtr kombinuje vlastnosti částicového filtru P3 a protiplynového filtru A1. Kombinovaný filtr třídy 1 s nízkou sorpční kapacitou – filtr není vhodný pro použití při vysokých koncentracích škodlivých plynů. Balení obsahuje 2 kusy filtrů.

 

Oblast použití

  • A - organické plyny a páry s bodem varu vyšším než 65 °C - např. uhlovodíky (toluen, benzen, xylen, styren, cyklohexan, trichlorethylen, tetrachlormetan), organická rozpouštědla a ředidla (benzín, petrolej, nafta, minerální terpentýn, etylenglykol, metylisobutylketon, isobutanol a další)
  • P R SL (P3) - pevné částice ve formě kapalných i pevných aerosolů - např. prach, vlákna, toxické i netoxické dýmy, bakterie, viry, radioaktivní částice

 

Určeno pro

  • CleanAIR AerGO

Doplňkové parametry

Kategorie: CleanAIR AerGO - příslušenství
Záruka: 2 roky
Typ příslušenství: Kombinovaný filtr
Určeno pro jednotky: AerGO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobcem jednotek pro osobní ochranu dýchacích cest CleanAIR je ryze česká společnost MALINA – Safety se sídlem v Jablonci nad Nisou, která se již od roku 1993 zabývá bezpečností a ochranou zdraví při svařování a jiných procesech. Společnost zajišťuje návrh, vývoj a samotnou výrobu kompletního portfolia filtračně-ventilačních jednotek CleanAIR. Jednotky CleanAIR jsou dodávány do více než 40 zemí po celém světě a díky tomu je společnost MALINA - Safety významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Systémy CleanAIR jsou široce využívány nejen v kovovýrobě, ale i v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu nebo v zemědělství.

Vhodným doplňkem k filtračně-ventilačním jednotkám CleanAIR jsou svářečské kukly a štíty CleanAIR AerTEC. Kombinace jednotek a kukel CleanAIR jsou vždy plně certifikovány a homologovány a poskytují tak nejvyšší ochranu dýchacích cest. Jednotky a kukly CleanAIR lze zakoupit buď samostatně, nebo ve zvýhodněných setech.

K filtračně-ventilačním jednotkám a kuklám CleanAIR výrobce dodává i širokou škálu příslušenství - ochranné zorníky, potítka, hlavové kříže, různé typy filtrů (částicové, pachové, plynové), náhradní akumulátory nebo hadice.

×

Splátková kalkulačka ESSOX