Alfa In HOMER E 160 + kabely EPROFLEX 3 m

Kód: 5.0530-SET2
5 200 Kč / set 4 297,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Invertorová svářečka pro metodu MMA (obalená elektroda). 1 x 230 V. Proud 10 - 160 A. Zatížení 105 A/60 %. HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK. Připojení kabelů 10-25. Akční set se svařovacími kabely H01N2-D v gumě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorová svářečka pro metodu MMA (obalená elektroda). 1 x 230 V. Proud 10 - 160 A. Zatížení 105 A/60 %. HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK. Připojení kabelů 10-25. Akční set se svařovacími kabely H01N2-D v gumě.

 

Zvýhodněný set

 

Popis

HOMER tools je privátní značkou společnosti ALFA IN a.s., která si vytkla za cíl nabídnout produkty schopné cenově konkurovat hobby marketům a obchodním řetězcům a zároveň garantovat vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Invertorový svařovací zdroj HOMER E 160 je určen pro svařování metodou MMA. HOMER E 160 je kompaktní, cenově dostupný zdroj určený do každé domácí dílny. I přes malé rozměry je dostatečně výkonný a umožňuje svařovat elektrodami do průměru 3,2 mm. Předností zdroje je jednoduché ovládání, přehledný ovládací panel a velmi nízká hmotnost 3,1 kg. Díky madlu je snadno přenosný. HOMER E 160 je kompatibilní s elektrocentrálami - podmínkou je výkon min. 9 kVA a automatická regulace napětí.

 

Výbava

  • HOT START - usnadňuje zapálení elektrického oblouku dočasným zvýšením proudu
  • ARC FORCE - zajišťuje elektronicky stabilitu elektrického oblouku
  • ANTI STICK - při přilepení elektrody zabraňuje jejímu rozžhavení poklesem proudu - usnadňuje odlepení elektrody
  • Kontrolka přehřátí

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky pro obalenou elektrodu (invertory MMA), Výhodné sety s kabely
Záruka: 2 roky
? Pro svařovací metody: MMA
? Rozsah dodávky: Zdroj + kabely
? Konstrukce zdroje: Invertor
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Jištění: 16 A
? Typ stroje: Přenosný
? Funkce PFC: Ne
? Funkce DRÁŽKOVÁNÍ: Ne
? Funkce CEL: Ne
? Minimální proud (MMA): 10 A
? Maximální proud (MMA): 160 A
? Zatěžovatel 100 % (MMA): 80 A
? Zatěžovatel 60 % (MMA): 105 A
? Zatěžovatel 20 % (MMA): 160 A
? Připojení svařovacích kabelů: 10-25
Rozměry (Š x D x V): 120 x 250 x 210 mm
Hmotnost: 3,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX