Pachová vložka pro PAPR jednotky CleanAIR Basic/Basic 2000

Kód: 810020
50 Kč / ks 41,32 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Vložka s aktivním uhlím. Pro filtračně-ventilační jednotky CleanAIR Basic/Basic 2000.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pachová uhlíková vložka pro filtrační jednotky CleanAIR Basic. Vložka pohlcuje nežádoucí pachy a používá se současně se standardním předfiltrem. Instalace mezi hlavní filtr a předfiltr pomocí suchého zipu.

Vložka 810020 nahrazuje původní typ 800020.

 

Určeno pro

  • CleanAIR Basic
  • CleanAIR Basic 2000 Dual Flow
  • CleanAIR Basic 2000 Flow Control

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CleanAIR Basic - příslušenství
Záruka: 2 roky
Typ příslušenství: Pachový filtr
Určeno pro jednotky: Basic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobcem jednotek pro osobní ochranu dýchacích cest CleanAIR je ryze česká společnost MALINA – Safety se sídlem v Jablonci nad Nisou, která se již od roku 1993 zabývá bezpečností a ochranou zdraví při svařování a jiných procesech. Společnost zajišťuje návrh, vývoj a samotnou výrobu kompletního portfolia filtračně-ventilačních jednotek CleanAIR. Jednotky CleanAIR jsou dodávány do více než 40 zemí po celém světě a díky tomu je společnost MALINA - Safety významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Systémy CleanAIR jsou široce využívány nejen v kovovýrobě, ale i v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu nebo v zemědělství.

Vhodným doplňkem k filtračně-ventilačním jednotkám CleanAIR jsou svářečské kukly a štíty CleanAIR AerTEC. Kombinace jednotek a kukel CleanAIR jsou vždy plně certifikovány a homologovány a poskytují tak nejvyšší ochranu dýchacích cest. Jednotky a kukly CleanAIR lze zakoupit buď samostatně, nebo ve zvýhodněných setech.

K filtračně-ventilačním jednotkám a kuklám CleanAIR výrobce dodává i širokou škálu příslušenství - ochranné zorníky, potítka, hlavové kříže, různé typy filtrů (částicové, pachové, plynové), náhradní akumulátory nebo hadice.

×

Splátková kalkulačka ESSOX