Sací hadice KEMPER 45 mm - délka 2,5 metru

Kód: 93070004
2 906 Kč / ks 2 401,65 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Sací hadice pro vysokotlaká zařízení KEMPER. PVC tkanina s výztuží materiálu ocelovou spirálou. Vhodná pro KEMPER MiniFil. Průměr 45 mm. Délka 2,5 metru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sací hadice pro mobilní vysokotlaká zařízení KEMPER.

 

Popis

Vysoce flexibilní sací hadice z PVC materiálu vyztuženého pružinovou spirálou. Hadici je možné osadit štěrbinovou dýzou, kuželovou dýzou nebo za použití vhodného adaptéru připojit hadici přímo na svařovací hořák s odsáváním.

 

Vlastnosti

  • Pracovní teplota 0 °C - 85 °C
  • Průměr hadice 45 mm
  • Barva černá
  • Délka 2,5 metru

 

Určeno pro

  • KEMPER MiniFil

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro odsávací jednotky KEMPER MiniFil
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KEMPER byla založena v roce 1977 ve Vredenu v Německu a je průkopníkem a přední firmou na poli technologií v oblasti odsávání kouře vznikajícího při svařování. To představuje více než 40 let zkušeností s projektováním těchto produktů, hluboké znalosti procesů v kovozpracovatelských provozech a vysokou spolehlivost.

Stěžejními produkty z nabídky společnosti KEMPER jsou mobilní odsávací jednotky s jednorázovými nebo čistitelnými filtry, odsávací ramena určená pro připojení k centrálním odsávacím jednotkám nebo výfukové sady s vlastním ventilátorem. Kromě přímé ochrany svářečů klade společnost KEMPER důraz i na ochranu všech ostatních zaměstnanců na svářecích pracovištích - nabízí proto i komplexní řešení ochrany v podobě montážních systémů pro vytvoření svářecích boxů.

Společnost KEMPER je úspěšnou rodinnou firmou, která si i přes svůj růst a mezinárodní renomé stále zachovává osobní a téměř rodinné jednání. Spokojenost zákazníků je nadřazena všemu...

×

Splátková kalkulačka ESSOX