Sací hadice KEMPER 45 mm - délka 5 metrů

Kód: 93070005
5 748 Kč / ks 4 750,41 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Sací hadice pro vysokotlaká zařízení KEMPER. PVC tkanina s výztuží materiálu ocelovou spirálou. Vhodná pro KEMPER MiniFil. Průměr 45 mm. Délka 5 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sací hadice pro mobilní vysokotlaká zařízení KEMPER.

 

Popis

Vysoce flexibilní sací hadice z PVC materiálu vyztuženého pružinovou spirálou. Hadici je možné osadit štěrbinovou dýzou, kuželovou dýzou nebo za použití vhodného adaptéru připojit hadici přímo na svařovací hořák s odsáváním.

 

Vlastnosti

  • Pracovní teplota 0 °C - 85 °C
  • Průměr hadice 45 mm
  • Barva černá
  • Délka 5 metrů

 

Určeno pro

  • KEMPER MiniFil

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro odsávací jednotky KEMPER MiniFil
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KEMPER byla založena v roce 1977 ve Vredenu v Německu a je průkopníkem a přední firmou na poli technologií v oblasti odsávání kouře vznikajícího při svařování. To představuje více než 40 let zkušeností s projektováním těchto produktů, hluboké znalosti procesů v kovozpracovatelských provozech a vysokou spolehlivost.

Stěžejními produkty z nabídky společnosti KEMPER jsou mobilní odsávací jednotky s jednorázovými nebo čistitelnými filtry, odsávací ramena určená pro připojení k centrálním odsávacím jednotkám nebo výfukové sady s vlastním ventilátorem. Kromě přímé ochrany svářečů klade společnost KEMPER důraz i na ochranu všech ostatních zaměstnanců na svářecích pracovištích - nabízí proto i komplexní řešení ochrany v podobě montážních systémů pro vytvoření svářecích boxů.

Společnost KEMPER je úspěšnou rodinnou firmou, která si i přes svůj růst a mezinárodní renomé stále zachovává osobní a téměř rodinné jednání. Spokojenost zákazníků je nadřazena všemu...

×

Splátková kalkulačka ESSOX