UTP 82 AS - drážkovací elektroda - 4,0 x 350 mm (3,4 kg)

Kód: 37432
1 292 Kč / balení 1 067,77 Kč bez DPH 380 Kč / 1 kg
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Obalená elektroda pro drážkování a řezání. Použití s běžnou svářečkou bez potřeby stlačeného vzduchu. Průměr 4,0 mm. Délka 350 mm. Krabička 3,4 kg/70 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obalená drážkovací elektroda pro drážkování a řezání bez potřeby stlačeného vzduchu.

 

Vlastnosti a použití

Silně obalená drážkovací elektroda pro všechny druhy feritických a austenitických ocelí, oceli na odlitky, litinu a neželezné kovy s výjimkou čisté mědi. Umožňuje vydrážkování svarů, vad, trhlin, zkorodovaných míst apod. Elektroda snadno zapaluje oblouk a díky speciálnímu obalu vyvíjí silný tlak plynu pro dosažení čisté a hladké drážky. Elektrodu lze použít i k děrování a řezání.

 

Největší výhodou elektrody je možnost použití běžného svařovacího MMA zdroje s běžným držákem elektrody. Není zapotřebí stlačený vzduch ani speciální drážkovací hořák.

V porovnání s použitím uhlíkových elektrod tak okolí není zatěžováno enormním hlukem a nečistotami.

 

Pokyny pro použití

Je-li to možné, doporučuje se díl mírně sklonit ve směru práce, aby natavený kov lépe odtékal. Zapálit oblouk, sklonit elektrodu co nejvíce k materiálu (úhel cca 15°) a mírně tlačit dopředu. Materiál, který zůstal na okraji drážky, odstranit kladívkem na strusku. Před dalším svařováním povrch mechanicky opracovat do kovového lesku. Pracovní rychlost 1 - 1,5 m/min.

 

Doplňující informace

Obal elektrody: Speciální
Drážkovací proud: AC, DC (-)
Velikost proudu: 250 - 400 A
Typ elektrody: Kulatá
Průměr elektrody: 4,0 mm
Délka elektrody: 350 mm
Počet elektrod v balení: 70 ks
Hmotnost balení: 3,4 kg
Typ balení: Krabička
Balení v kartonu: 4 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Drážkovací elektrody
Záruka: 2 roky
? Pro metody: Drážkování
? Použití: Drážkování
? Typ elektrody: Obalená
? Nutný přívod stlač. vzduchu: Ne
? Elektroda pro: Invertor, Trafo
? Tvar elektrody: Kulatá
? Průměr elektrody: 4,0 mm
? Délka elektrody: 350 mm
? Drážkovací proud: AC / DC (-)
? Velikost proudu: 250 - 400 A
? Počet elektrod v balení: 70 ks
? Hmotnost balení: 3,4 kg
? Typ balení: Krabička

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Voestalpine Böhler Welding je znám jako přední výrobce a celosvětový dodavatel přídavných materiálů pro průmyslové svařování, navařování a pájení, který za více než 100 let existence ovlivnil vývoj technologie svařování a ustanovil laťku díky svým inovativním řešením. Hluboké znalosti, odvětvové zkušenosti a aplikační know-how spolu s portfoliem několika tisíc výrobků tvoří naprosto jedinečnou nabídku. Materiály výrobce se dělí do tří podskupin:

  • BÖHLER WELDING - Tradiční značka udávající směr vývoje přídavných materiálů již téměř jedno století. Celosvětově unikátní portfolio více než 2 000 produktů pro svarové spoje všemi konvenčními metodami obloukového svařování.
  • UTP MAINTENANCE - Desítky let zkušeností a aplikačních know-how v oblasti oprav, údržby a ochrany proti opotřebení. Inovativní produkty a řešení na míru. Zvyšování životnosti, produktivity a spolehlivosti součástí svařováním, navařováním, plátováním a žárovými nástřiky. Skupina UTP Maintenance nabízí řešení nejen pro běžně svařované materiály, ale i obtížně svařitelné materiály, otěruvzdorné oceli, tvrdokovy, nástrojové oceli, litinu, měď a slitiny, nikl a slitiny a další.
  • FONTARGEN BRAZING - Zkušenosti a vědomosti získané léty vývoje, výroby a nespočetnými aplikacemi. Německá technologie, specialista na tvrdé pájení a vysokoteplotní pájení. Správná řešení na základě znalostí a úspěšných aplikací pájecích procesů prokázaná řadou výrobků.
×

Splátková kalkulačka ESSOX