Wolframová elektroda WCe20 - šedá - 4,8 mm (1 ks)

Kód: 700.0172
591 Kč / ks 488,43 Kč bez DPH
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Šedá wolframová elektroda WCe20. Univerzální použití. Pro AC i DC proud. Průměr 4,8 mm. Délka 175 mm. Cena za 1 kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wolframová elektroda pro svařování metodou TIG.

 

Použití

Díky složce oxidu ceru (Ce) mají wolframové elektrody ABICOR BINZEL WCe20 vyšší proudovou zatížitelnost než čistě wolframové elektrody WP (zelené), ale i tak mají nižší proudovou zatížitelnost než elektrody typu E3 (lila).

Hlavní oblastí použití těchto elektrod je svařování nelegovaných i vysokolegovaných ocelí, slitin hliníku, titanu, niklu, mědi a hořčíku v nižším a středním proudovém rozsahu. Elektrody jsou vhodné pro svařování střídavým (AC) i stejnosměrným (DC) proudem.

 

Více informací o rozdílech ve wolframových elektrodách, jejich použití, proudovém zatížení a také o jejich broušení získáte v našich článcích Druhy a použití wolframových elektrod nebo Proč a jak brousit wolframové elektrody.

 

Vlastnosti

Typ elektrody: WCe20
Barva elektrody: Šedá
Svařovací proud: AC, DC (-)
Průměr elektrody: 4,8 mm
Délka elektrody: 175 mm
Počet elektrod v balení: 10 ks

 

Doporučení pro broušení

Je striktně doporučeno brousit elektrody v axiálním směru, tzn. podélně k elektrodě. Axiální způsob broušení zaručuje výborné zapalovací vlastnosti, stabilní oblouk, přesnější zacílení oblouku a umožňuje i hlubší průvar.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wolframové elektrody
Záruka: 2 roky
? Pro metody: TIG
? Typ elektrody: WCe20
? Barva elektrody: Šedá
? Svařovací proud: AC / DC (-)
? Průměr elektrody: 4,8 mm
? Délka elektrody: 175 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX