Wolframová elektroda WLa15 - zlatá - 1,0 mm (1 ks)

Kód: 700.1183
46 Kč / ks 38,02 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Zlatá wolframová elektroda WLa15. Univerzální použití. Vhodná i pro svařování mikroplasmou. Pro AC i DC proud. Průměr 1,0 mm. Délka 175 mm. Cena za 1 kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wolframová elektroda pro svařování metodou TIG.

 

Použití

Wolframové elektrody ABICOR BINZEL WLa15 jsou dotované oxidem lanthanu (La2O3) a díky tomu mají velmi dobré zapalovací vlastnosti. To je předurčuje k použití v automatizovaném svařování (orbitálním, robotickém apod.). Hlavní oblastí použití těchto elektrod je svařování nelegovaných i vysokolegovaných ocelí, slitin hliníku, titanu, mědi a hořčíku v nižším proudovém rozsahu.

Elektrody jsou vhodné pro svařování střídavým (AC) i stejnosměrným (DC) proudem a lze je použít i pro svařování mikroplazmou.

 

Více informací o rozdílech ve wolframových elektrodách, jejich použití, proudovém zatížení a také o jejich broušení získáte v našich článcích Druhy a použití wolframových elektrod nebo Proč a jak brousit wolframové elektrody.

 

Vlastnosti

Typ elektrody: WLa15
Barva elektrody: Zlatá
Svařovací proud: AC, DC (-)
Průměr elektrody: 1,0 mm
Délka elektrody: 175 mm
Počet elektrod v balení: 10 ks

 

Doporučení pro broušení

Je striktně doporučeno brousit elektrody v axiálním směru, tzn. podélně k elektrodě. Axiální způsob broušení zaručuje výborné zapalovací vlastnosti, stabilní oblouk, přesnější zacílení oblouku a umožňuje i hlubší průvar.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wolframové elektrody
Záruka: 2 roky
? Pro metody: TIG
? Typ elektrody: WLa15
? Barva elektrody: Zlatá
? Svařovací proud: AC / DC (-)
? Průměr elektrody: 1,0 mm
? Délka elektrody: 175 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX