Wolframová elektroda WP - zelená - 1,6 mm (1 ks)

Kód: 700.0007
53 Kč / ks 43,80 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Zelená wolframová elektroda WP z čistého wolframu. Ideální pro hliník a jeho slitiny. Výhradně pro AC proud. Průměr 1,6 mm. Délka 175 mm. Cena za 1 kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wolframová elektroda pro svařování metodou TIG.

 

Použití

Wolframové elektrody ABICOR BINZEL WP jsou nedotované elektrody vyrobené z čistého wolframu (99,8%). Používají se výhradně pro svařování střídavým (AC) proudem. Jsou ideální elektrodou pro svařování slitin hliníku.

 

Více informací o rozdílech ve wolframových elektrodách, jejich použití, proudovém zatížení a také o jejich broušení získáte v našich článcích Druhy a použití wolframových elektrod nebo Proč a jak brousit wolframové elektrody.

 

Vlastnosti

Typ elektrody: WP
Barva elektrody: Zelená
Svařovací proud: AC
Průměr elektrody: 1,6 mm
Délka elektrody: 175 mm
Počet elektrod v balení: 10 ks

 

Doporučení pro broušení

Oproti ostatním typům elektrod se čisté wolframové elektrody nebrousí do špičky, ale naplocho (viz obrázek). Důvodem je to, aby se na hrotu elektrody vytvořil malý kulovitý tvar - tzv. kalota - jehož úkolem je zajištění stabilního oblouku. Kalotu lze snáze vytvořit, pokud hranu elektrody v plochém místě zkosíte pod úhlem 45°.

Doplňkové parametry

Kategorie: Wolframové elektrody
Záruka: 2 roky
? Pro metody: TIG
? Typ elektrody: WP
? Barva elektrody: Zelená
? Svařovací proud: AC
? Průměr elektrody: 1,6 mm
? Délka elektrody: 175 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX