Alfa In aXe 250 PULSE SMART GAS + hořák DIGIMIG

Kód: E.098-4-SET1
Pulse Synergie
Značka: ALFA IN
60 100 Kč / ks 49 669,42 Kč bez DPH
Do 3 dnů
Možnosti doručení

Multifunkční invertorová svářečka CO2 pro metody MIG/MAG a MMA. Na podvozku. 3 x 400 V. Proud 20 - 250 A. Zatížení 250 A/60 %. SYNERGIE, PULSE, změna polarity. 4-kladkový posuv. Kladky 19/37. Průměr cívky 300 mm (18 kg). Akční set s hořákem PARKER DIGIMIG 240 UD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční invertorová svářečka CO2 pro metody MIG/MAG a MMA. Na podvozku. 3 x 400 V. Proud 20 - 250 A. Zatížení 250 A/60 %. SYNERGIE, PULSE, změna polarity. 4-kladkový posuv. Kladky 19/37. Průměr cívky 300 mm (18 kg). Akční set s hořákem PARKER DIGIMIG 240 UD.

 

Zvýhodněný set

 • Alfa In aXe 250 PULSE SMART GAS
 • Hořák PARKER DIGIMIG 240 UP/DOWN - délka 4 metry (DMB24-4)
 • Zemnící kabel - délka 3 metry
 • Plynová hadice
 • Redukce cívky

 

Popis

Alfa In aXe 250 PULSE SMART GAS je výkonný třífázový svařovací zdroj, určený pro svařování metodami MIG/MAG a MMA. Skvěle svařuje i s trubičkovým drátem s vlastní ochranou.

Pro metodu MIG/MAG je zdroj vybaven funkcí SYNERGIE (synergické programy), která přednastaví svařovací parametry v závislosti na typu základního materiálu, typu ochranného plynu a průměru svařovacího drátu. Synergické programy lze využít pouze při použití plného svařovacího drátu a ochranného plynu.

Dále je zdroj vybaven funkcí PULS, která je dostupná u vybraných synergických programů. U tohoto modelu není k dispozici pulsní režim pro svařování hliníku, je však možné ho kdykoliv v budoucnu doplnit. V manuálním režimu svařování není funkce PULS dostupná.

Zdroj umožňuje širokou škálu individuálního nastavení - nastavitelný předfuk a dofuk plynu, počáteční a koncový proud, 2-TAKT/4-TAKT, Bi-Level apod. K dispozici je 6 pamětí pro uložení nastavených parametrů (JOBů) s možností rychlého vyvolání z ovládacího panelu zdroje, případně z hořáku (je-li touto funkcí vybaven). Samozřejmostí je robustní 4-kladkový posuv drátu.

 

Nabízený set je dodáván s hořákem PARKER DIGIMIG UP/DOWN. Přímo z rukojeti hořáku můžete měnit proud, doladit oblouk, nebo vybírat jeden z uložených "JOBů". O možnostech hořáku se dozvíte více v přiloženém videu, které naleznete v záložce "ODKAZY A VIDEA".

 

Modul ELEKTRODA

Svařovací zdroj je standardně vybaven doplňkovým modulem ELEKTRODA. Díky tomuto modulu je možné zdroj využít nejen pro svařování metodou MIG/MAG, ale také metodou MMA (obalená elektroda). Pro svařování lze použít všechny typy obalených elektrod kromě celulózových (CEL) a to až do průměru 4 mm.

Pokud se rozhodnete doplňkový modul ELEKTRODA využívat, doporučujeme objednat i související příslušenství - kabel s držákem elektrody nebo svařovací elektrody.

 

Výbava

 • MIG/MAG plná synergie nebo manuální režim
 • Pulsní režim (ne pro AL - lze kdykoliv doplnit)
 • Elektronická tlumivka - pro nastavení tvrdosti oblouku
 • Nastavitelný předfuk a dofuk plynu
 • Nastavitelná přibližovací rychlost drátu
 • Nastavitelný čas dohoření drátu
 • Nastavitelný počáteční a koncový proud
 • Bi-Level - přepínání mezi dvěma nastavenými proudy s nastavitelným časem náběhu a sjezdu
 • Test plynu
 • Zavedení drátu
 • Digitální A+V metr
 • Paměti pro uložení svařovacích parametrů - 6 pozic s okamžitým přístupem
 • 2-TAKT/4-TAKT
 • Změna polarity - pro trubičkový drát s vlastní ochranou
 • 4-kladkový posuv drátu
 • Modul MMA (obalená elektroda) - svařuje elektrodami do Ø 4,0 mm

 

Osazení hořáku spotřebními díly

Hořák MIG/MAG je kompletně osazen a připraven k použití. Kompletní nabídku dalších spotřebních dílů (plynové hubice, kontaktní špičky, bowdeny apod.) naleznete v těchto kategoriích:

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky CO2 (MIG/MAG a multifunkční)
Záruka: 2 roky
? Pro svařovací metody: MIG/MAG / MMA
? Rozsah dodávky: Zdroj + hořák
? Konstrukce zdroje: Invertor
? Napájecí napětí: 3 x 400 V
? Jištění: 16 A
? Typ stroje: Na podvozku
? Provedení stroje: Kompaktní
? Chlazení hořáku: Plynem
? Funkce PFC: Ne
? Funkce DRÁŽKOVÁNÍ: Ne
? Funkce CEL: Ne
? Funkce MIG SYNERGIE: Ano
? Funkce MIG PULSE: Ano
? Funkce ZMĚNA POLARITY: Ano
? Minimální proud (MIG/MAG): 20 A
? Maximální proud (MIG/MAG): 250 A
? Zatěžovatel 100 % (MIG/MAG): 210 A
? Zatěžovatel 60 % (MIG/MAG): 250 A
? Regulace napětí: Plynulá
? Připojení MIG/MAG hořáku: EURO přípojka
? Počet kladek podavače: 4
? Rozměr kladek podavače: 19/37
? Kladky pro drát: 1,0 - 1,2 mm
? Maximální průměr cívky: 300 mm
? Maximální hmotnost cívky: 18 kg
? Minimální proud (MMA): 10 A
? Maximální proud (MMA): 250 A
? Zatěžovatel 100 % (MMA): 190 A
? Zatěžovatel 60 % (MMA): 230 A
? Zatěžovatel 50 % (MMA): 250 A
? Připojení svařovacích kabelů: 35-50
Rozměry (Š x D x V): 474 x 911 x 670 mm
Hmotnost: 47,6 kg

Hořák PARKER DIGIMIG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX