Modul ELEKTRODA

Kód: AXE.IN.E
3 000 Kč / ks 2 479,34 Kč bez DPH
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
8.3.2024
Možnosti doručení

Doplňkový modul pro vybrané synergické MIG/MAG invertory řady aXe společnosti ALFA IN. Stroje vybavené tímto modulem umožňují svařování obalenou elektrodou, případně drážkování uhlíkovou elektrodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkový modul pro svařovací zdroje ALFA IN.

 

Popis

Vybrané synergické MIG/MAG svařovací zdroje ALFA IN řady aXe lze na přání vybavit doplňkovým modulem ELEKTRODA, díky kterému získáte:

 • Možnost svařování obalenou elektrodou - zdroje SMART/MOBIL a aXe IN
 • Možnost drážkování uhlíkovou elektrodou - pouze zdroje aXe IN

 

Modul ELEKTRODA nelze zakoupit samostatně - pouze s novým svařovacím zdrojem ALFA IN aXe.

 

Modul je určen pro zdroje

 • aXe 250 SMART GAS
 • aXe 320 SMART GAS
 • aXe 250 MOBIL GAS
 • aXe 320 MOBIL GAS
 • aXe 400 IN (Compact, Generator)
 • aXe 500 IN (Compact, Generator)

 

Svařovací parametry

Pro svařování lze využít všechny typy elektrod kromě celulózových (CEL). Svařovací parametry zdrojů s instalovaným modulem ELEKTRODA jsou následující:

 • aXe 250 (SMART/MOBIL) - svařování elektrodami do průměru 4 mm
 • aXe 320 (SMART/MOBIL) - svařování elektrodami do průměru 4 mm
 • aXe 400 IN - svařování elektrodami do průměru 5 mm + drážkování uhlíkovou elektrodou do průměru 8 mm
 • aXe 500 IN - svařování elektrodami do průměru 5 mm + drážkování uhlíkovou elektrodou do průměru 8 mm

 

Pokud se rozhodnete pro doplňkový modul ELEKTRODA, doporučujeme objednat i vhodné příslušenství (kabel s držákem elektrody, drážkovací hořák, elektrody apod.) viz SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňkové moduly
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX