ESAB Caddy Mig C200i

Kód: 0349312030
Akce
Značka: ESAB
29 900 Kč / ks 24 710,74 Kč bez DPH
Do 5 dnů
Možnosti doručení
Přenosný jednofázový invertorový svařovací zdroj určený pro metodu MIG/MAG. Podavač pro cívky 200 mm, integrovaný hořák, 2-kladkový posuv drátu, synergické funkce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný jednofázový invertorový zdroj pro svařování metodou MIG/MAG. Zdroj je vybaven integrovaným hořákem, zemnícím kabelem a 2-kladkovým posuvem drátu. Podavač pro cívky 200 mm.

 

Rozsah dodávky

 

Popis

Výkon zdroje a nabídka funkcí umožňují použití v různých oblastech svařování a aplikací. Caddy Mig C200i umožňuje svařování nelegovaných a legovaných ocelí, nebo MIG/MAG pájení pokovených materiálů. Pro svařování lze použít plný drát i trubičkový drát s vlastní ochranou. V prostoru podávacích kladek jsou kontakty pro snadnou změnu polarity pro svařování trubičkovým drátem s vlastní ochranou.

Caddy Mig C200i je univerzální zdroj pro opravy a renovace, mobilní svařování při sestavování konstrukcí a při použití na stavbách. Jednofázové napájení zdroje umožňuje nalézt zdroj elektrické energie prakticky kdekoliv. Napájení lze zajistit i z generátoru o výkonu min. 5,5 kVA.

Zdroj je vybaven synergickým ovládacím panelem QSet, který vždy sám nastaví nejoptimálnější parametry svařovacího oblouku. QSet zajišťuje jednoduchou obsluhu zdroje a konstantní parametry během svařování. Nastavení parametrů je možné i běžným manuálním způsobem. Synergické programy lze využít pouze při použití plného svařovacího drátu a ochranného plynu.

Obvod PFC zajišťuje o 30 % vyšší výkon při stejné úrovni jištění.

 

Výbava

  • Jednoduché nastavení - nastavte tloušťku materiálu a začněte svařovat
  • Změna polarity - pro trubičkový drát s vlastní ochranou
  • Obvod PFC - vyšší výkon (+ 30%) při stejné úrovni jištění
  • Ovládací panel QSet - synergické funkce, inteligentní nastavení svařovacích parametrů, konstantní kvalita, svaru, jednoduchá obsluha
  • 2-kladkový posuv drátu

 

Osazení hořáku spotřebními díly

Hořák MIG/MAG je kompletně osazen a připraven k použití. Kompletní nabídku dalších spotřebních dílů (plynové hubice, kontaktní špičky, bowdeny apod.) naleznete v těchto kategoriích:

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky CO2 (MIG/MAG a multifunkční)
Záruka: 3 roky
? Pro svařovací metody: MIG/MAG
? Rozsah dodávky: Zdroj + hořák
? Konstrukce zdroje: Invertor
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Jištění: 16 A
? Typ stroje: Přenosný
? Provedení stroje: Kompaktní
? Chlazení hořáku: Plynem
? Funkce PFC: Ano
? Funkce DRÁŽKOVÁNÍ: Ne
? Funkce MIG SYNERGIE: Ano
? Funkce MIG PULSE: Ne
? Funkce ZMĚNA POLARITY: Ano
? Minimální proud (MIG/MAG): 30 A
? Maximální proud (MIG/MAG): 200 A
? Zatěžovatel 100 % (MIG/MAG): 100 A
? Zatěžovatel 35 % (MIG/MAG): 180 A
? Regulace napětí: Plynulá
? Připojení MIG/MAG hořáku: Pevné
? Počet kladek podavače: 2
? Rozměr kladek podavače: 8/20
? Kladky pro drát: 0,6 - 1,0 mm
? Maximální průměr cívky: 200 mm
? Maximální hmotnost cívky: 5 kg
Rozměry (Š x D x V): 198 x 449 x 347 mm
Hmotnost: 11,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Historie společnosti ESAB sahá až do roku 1904, kdy švédský inženýr Oscar Kjellberg vyvinul první obalenou svařovací elektrodu na světě a založil společnost Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB). Tímto okamžikem se začala psát historie svařování.

I následující roky byly plné převratných změn a vynálezů - první redukční ventil (1914), uvedení přídavných materiálů pro navařování tvrdokovů (1922), vynalezena metoda svařování pod tavidlem SAW (1937), vynalezena metoda TIG (1944), vynalezena metoda drážkování uhlíkovou elektrodou (1949), vynalezena metoda MIG/MAG (1950), vynález plazmového řezání (1955), vynález hořáku pro řezání a svařování pod vodou (1972) atd. Vždy, když se v oblasti svařování odehrálo něco důležitého, společnost ESAB byla u toho...

V současnosti je společnost ESAB světovým lídrem v oblasti svařovacích a řezacích zařízení a přídavných materiálů. Do skupiny ESAB patří více než 40 globálních a regionálních značek, společnost působí ve 147 zemích světa a má 26 výrobních závodů.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX