Odborná literatura

Učebnice svařování jsou užitečnou pomůckou pro teoretickou i praktickou přípravu v základních kurzech svařování, v přípravných a rekvalifikačních kurzech nebo při výuce technologie svařování na středních odborných školách a učilištích. Učebnice svařování doporučujeme i všem začínajícím amatérským svářečům z řad široké veřejnosti. Jednotlivé kapitoly v učebnicích jsou vhodně pedagogicky uspořádány s ohledem k začínajícím frekventantům, pro snadnější pochopení látky a dosažení požadovaného cíle. Učebnice jsou doplněny testovými otázkami (vč. odpovědí), které mohou být obsaženy ve zkušebních testech v průběhu absolvování kurzu nebo u závěrečných zkoušek.

2 položek celkem
Základní kurz svařování MIG/MAG
153,64 Kč bez DPH
169 Kč / ks

Učebnice pro základní kurz svařování tavící se elektrodou (MIG/MAG svařování) se souborem testových otázek - 5. aktualizované vydání. Nakladatelství Zeross. Autor ing. Tomáš Dolejský. Rok vydání 2017. 154 stran.

Kód: 2848
Základní kurz svařování metodou 141 (TIG)
153,64 Kč bez DPH
169 Kč / ks

Učebnice pro základní kurz svařování metodou 141 (TIG) se souborem testových otázek - 4. aktualizované vydání. Nakladatelství Zeross. Autoři ing. Zdeněk Balej, ing. Vladimír Kudělka, ing. Jan Opletal. Rok vydání 2018. 164 stran.

Kód: 2864
×

Splátková kalkulačka ESSOX