Alfa In aXe 500 IN GENERATOR H2O + podavač + hořák DIGIMIG

Kód: E.065H-SET1
118 100 Kč / set 97 603,31 Kč bez DPH
Do 5 dnů
Možnosti doručení

Akční set s hořákem ARC M DIGIMIG. Třífázový invertorový svařovací zdroj určený pro metody MIG/MAG, MMA a pro drážkování. Snímatelný podavač, propojení 2 metry, 4-kladkový posuv drátu, synergické funkce, vodní chlazení. Modul ELEKTRODA. Modul 99 JOBů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třífázový invertorový zdroj s odnímatelným podavačem drátu pro svařování metodou MIG/MAG, MMA a pro drážkování. Zdroj je vybaven synergickými programy, vodním chlazením, 4-kladkovým posuvem drátu a širokými možnostmi nastavení.

 

Zvýhodněný set

 

Popis

Zdroj Alfa In aXe 500 IN GENERATOR H2O umožňuje svařovat různé typy spojů (tupé, jednostranné, oboustranné, koutové, přeplátované apod.) při využití drátů od průměru 0,8 až 1,6 mm. Umožňuje svařování různých kovových materiálů a slitin (uhlíkové a slitinové oceli, slitiny hliníku apod.).

Zdroj je určen zejména do středních a velkých průmyslových provozů, kde jsou při dlouhodobém nasazení kladeny vysoké požadavky na spolehlivost, produktivitu a snadnou obsluhu.

Pro metodu MIG/MAG je zdroj vybaven funkcí SYNERGIE (synergické programy), která přednastaví svařovací parametry v závislosti na typu základního materiálu, typu ochranného plynu a průměru svařovacího drátu. Synergické programy lze využít pouze při použití plného svařovacího drátu a ochranného plynu.

Zdroj umožňuje širokou škálu individuálního nastavení - nastavitelný předfuk a dofuk plynu, počáteční a koncový proud, 2-TAKT/4-TAKT, Bi-Level apod. K dispozici je 5 pamětí pro uložení nastavených svařovacích parametrů (JOBů) s možností rychlého vyvolání z ovládacího panelu zdroje. Samozřejmostí je robustní 4-kladkový posuv drátu.

 

Modul 99 JOBů

Svařovací zdroj je standardně vybaven doplňkovým modulem 99 JOBů. Díky tomuto modulu se rozšiřuje počet uživatelských JOBů ze standardních 5 na 99 a navíc získáváte možnost ovládání svařovacích parametrů přímo z hořáku (podmínkou je některý z hořáků řady DIGIMIG).

Hořáky řady DIGIMIG (PARKER, ARC M) jsou vybaveny ovládacím panelem s displejem a tlačítky, kterými lze nastavovat rychlost posuvu drátu, velikost svařovacího napětí nebo přepínat mezi uloženými JOBy.

 

Modul ELEKTRODA

Svařovací zdroj je standardně vybaven doplňkovým modulem ELEKTRODA. Díky tomuto modulu je možné zdroj využít nejen pro svařování metodou MIG/MAG, ale také metodou MMA (obalená elektroda). Pro svařování lze použít všechny typy obalených elektrod kromě celulózových (CEL) a to až do průměru 5 mm. Kromě svařování metodou MMA nabízí modul ELEKTRODA (MMA) i možnost drážkování uhlíkovými elektrodami do průměru 8 mm. 

Pokud se rozhodnete doplňkový modul ELEKTRODA využívat, doporučujeme objednat i související příslušenství - kabel s držákem elektrody, svařovací elektrody nebo drážkovací hořák.

 

Vlastnosti

 • MIG/MAG - plná synergie nebo manuální režim
 • Vynikající charakteristiky pro svařování obalenou elektrodou do průměru 5,0 mm a pro drážkování elektrodou do průměru 8,0 mm
 • Paměť pro uložení 99 jobů s okamžitým přístupem
 • Plynulá regulace napětí
 • Elektronická tlumivka
 • 2 TAKT/4TAKT
 • Bi-Level - přepínání (rychlým stiskem tlačítka na hořáku) mezi dvěma nastavenými hlavními proudy
 • Nastavitelná přibližovací rychlost
 • Nastavitelný předfuk a dofuk plynu
 • Nastavitelný počáteční a koncový proud
 • Nastavitelné dohoření drátu
 • Automatický ventilátor - ventilátor se zapíná pouze tehdy, je-li potřeba - to přináší úsporu energie, financí a zvýšení životnosti zdroje
 • USB port - snadný upgrade firmwaru
 • 4-kladkový posuv drátu
 • Vodní chlazení

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky CO2 (MIG/MAG a multifunkční)
Záruka: 2 roky
? Pro svařovací metody: MIG/MAG / MMA
? Rozsah dodávky: Zdroj + hořák
? Konstrukce zdroje: Invertor
? Napájecí napětí: 3 x 400 V
? Jištění: 32 A
? Typ stroje: Na podvozku
? Provedení stroje: Snímatelný podavač
? Chlazení hořáku: Kapalinou
? Funkce PFC: Ne
? Funkce DRÁŽKOVÁNÍ: Ano
? Funkce CEL: Ne
? Funkce MIG SYNERGIE: Ano
? Funkce MIG PULSE: Ne
? Funkce ZMĚNA POLARITY: Ne
? Minimální proud (MIG/MAG): 40 A
? Maximální proud (MIG/MAG): 500 A
? Zatěžovatel 100 % (MIG/MAG): 420 A
? Zatěžovatel 60 % (MIG/MAG): 500 A
? Regulace napětí: Plynulá
? Připojení MIG/MAG hořáku: EURO přípojka
? Počet kladek podavače: 4
? Rozměr kladek podavače: 19/37
? Kladky pro drát: 1,0 - 1,2 mm
? Maximální průměr cívky: 300 mm
? Maximální hmotnost cívky: 18 kg
? Minimální proud (MMA): 10 A
? Maximální proud (MMA): 400 A
? Zatěžovatel 100 % (MMA): 400 A
? Připojení svařovacích kabelů: 50-70
Rozměry (Š x D x V): 474 x 846 x 1410 mm
Hmotnost: 115 kg

Drážkování

Hořák PARKER DIGIMIG

Nastavení parametrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček a postupem času se do jejího výrobního portfolia zařadily i další produkty - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED, transformátory nebo plynové filtry. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX