Chladicí kapalina BINZEL BTC-15 - kanystr 20 litrů

Kód: 192.0111
5 477 Kč / ks 4 526,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Chladicí kapalina pro kapalinou chlazené svařovací a plazmové hořáky. Ochrana před elektrolytickou korozí. Účinnost do -12 °C. Kanystr 20 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladicí kapalina pro kapalinou chlazené svařovací a plazmové hořáky.

 

Popis

Kapalina BINZEL BTC-15 svým složením a sníženou viskozitou zaručuje odpovídající chlazení i u hořáků s malými průřezy chladicích kanálů a s malými průtoky v chladicích obvodech. Je elektricky nevodivá, proto je možno jí použít i u hořáků s několika různými napěťovými potenciály v hořáku.

Kapalina BINZEL BTC-15 omezuje účinky elektrolytické koroze a vylučuje usazování nečistot v chladicích obvodech. Není agresivní vůči materiálům použitým na konstrukci chladicích obvodů a čerpadel chladicích jednotek.

  

Vlastnosti

  • Velmi nízká vodivost 4 μS
  • Mrazuvzdorná do -12 °C
  • Kanystr 20 litrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační prostředky a jiná chemie
Záruka: 2 roky
? Použití: Chladicí kapalina
? Druh balení: Kanystr
? Objem/hmotnost: 20 litrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX