Modul 99 JOBů

Kód: AXE.IN.9
6 000 Kč / ks 4 958,68 Kč bez DPH
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
8.3.2024
Možnosti doručení

Doplňkový modul pro vybrané synergické MIG/MAG invertory řady aXe společnosti ALFA IN. Modul rozšiřuje počet uživatelských pamětí (JOBů) a umožňuje použití hořáků DIGIMIG UP/DOWN.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkový modul pro svařovací zdroje ALFA IN.

 

Popis

Synergické MIG/MAG svařovací zdroje ALFA IN řady aXe IN mají ve standardním provedení 5 pamětí pro uložení svařovacích parametrů (JOBů) a nelze je použít v kombinaci s hořáky UP/DOWN.

Zdroje lze na přání vybavit doplňkovým modulem 99 JOBů, díky kterému získáte:

  • Rozšíření počtu uživatelských pamětí - ze standardních 5 na 99
  • Možnost použití hořáků UP/DOWN - podmínkou je použití některého z hořáků řady DIGIMIG

 

Hořáky řady DIGIMIG (PARKER, ARC M) jsou vybaveny ovládacím panelem s displejem a tlačítky, kterými lze nastavovat rychlost posuvu drátu, velikost svařovacího napětí nebo přepínat mezi uloženými JOBy.

 

 

Modul 99 JOBů nelze zakoupit samostatně - pouze s novým svařovacím zdrojem.

 

Modul je určen pro zdroje

  • aXe 400 IN (Compact, Generator)
  • aXe 500 IN (Compact, Generator)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňkové moduly
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX