Alfa In PEGAS 60 PLASMA + hořák HS-60

Kód: 5.0514-2
45 800 Kč / ks 37 851,24 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Přenosný třífázový plazmový řezací zdroj určený k řezání kovů. Kvalitní řez 25 mm, maximální (dělící) řez 30 mm. Hořák HS-60 - délka 6 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný třífázový plazmový zdroj určený k řezání kovů.

 

Rozsah dodávky

  • Alfa In PEGAS 60 PLASMA
  • Řezací hořák HS-60 - délka 6 metrů (5048)
  • Zemnící kabel - délka 3 metry

 

Popis

Plazmová řezačka PEGAS 60 PLASMA je určena pro kvalitní řezání uhlíkaté oceli do tloušťky 25 mm. Produktivní řezání uhlíkaté oceli je možné do tloušťky 20 mm. Při nižších nárocích na kvalitu řezu lze dělit materiál do tloušťky 30 mm. Kromě uhlíkaté oceli lze řezat i nerez, hliník nebo měď. V případě těchto materiálů se řezné parametry snižují.

 

Regulátor tlaku s odlučovačem kondenzátu

 

Zdroj je vybaven vlastním regulátorem tlaku s odlučovačem kondenzátu. Pro dosažení vysoké kvality řezání a pro vyloučení závažných poruch na hořáku je důrazně doporučeno, aby byl vždy do přívodu vzduchu zařazen filtr AT 1000. Filtr se ke zdroji připojuje pomocí připojovací sady. Filtr i připojovací sadu lze objednat samostatně viz níže.

Na přání lze zdroj PEGAS 60 PLASMA dodat v úpravě pro připojení na pálicí automat - včetně strojního hořáku a CNC rozhraní.

 

Výhody plazmového řezání

  • Vysoká rychlost řezání
  • Kvalitní řez s minimální oblastí změněné struktury materiálu
  • Menší tepelné deformace řezaného materiálu
  • Možnost řezání uhlíkových ocelí, nerezových ocelí a neželezných kovů
  • Metoda nevyžaduje žádné speciální plyny, stačí pouze stlačený vzduch (kompresor)
  • Nižší provozní náklady v porovnání s řezáním autogenem

 

Osazení hořáku spotřebními díly

Plazmový hořák je kompletně osazen a připraven k použití. Kompletní nabídku dalších spotřebních dílů (hubice, dýzy, elektrody apod.) naleznete v těchto kategoriích:

Doplňkové parametry

Kategorie: Plazmové řezačky
Záruka: 2 roky
? Rozsah dodávky: Zdroj + hořák
? Napájecí napětí: 3 x 400 V
? Jištění: 16 A
? Funkce PFC: Ne
? Vestavěný kompresor: Ne
? Funkce DRÁŽKOVÁNÍ: Ne
? Funkce ŘEZÁNÍ S MEZERAMI: Ano
? Start oblouku: Bezkontaktní
? Minimální proud: 20 A
? Maximální proud: 65 A
? Zatěžovatel 100 %: 60 A
? Zatěžovatel 90 %: 65 A
? Zatěžovatel 60 %: 65 A
? Maximální řez - ocel: 30 mm
? Kvalitní řez - ocel: 25 mm
? Pracovní tlak vzduchu: 5 bar
? Spotřeba vzduchu: 200 l/min
Rozměry (Š x D x V): 240 x 433 x 595 mm
Hmotnost: 24 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX