Připojovací sada pro filtr AT 1000 - připojení DN 7,2

Kód: 5304
210 Kč / sada 173,55 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Připojovací sada pro připojení vzduchového filtru AT 1000 k plazmovým řezacím zdrojům Alfa In. Rychlospojka pro připojení v provedení DN 7,2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připojovací sada pro připojení filtru AT 1000 k plazmovým řezacím zdrojům Alfa In.

 

Popis

Sada slouží k přímému napojení vzduchového filtru AT 1000 k plazmové řezačce. Sada obsahuje rychlospojku ES DN 7,2 s vnějším závitem G 1/4" (vstup do filtru) a vsuvku do rychlospojky ES DN 7,2 s vnějším závitem G 1/4" (výstup z filtru). Závity jsou pro utěsnění opatřeny teflonovou páskou.

 

Připojení filtru AT 1000 k plazmovému zdroji

Doplňkové parametry

Kategorie: Plazmové řezačky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX