Vzduchový filtr AT 1000

Kód: 5302
2 853 Kč / ks 2 357,85 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Vzduchový filtr pro plazmové řezací zdroje. Odstraňuje aerosolový olej a vlhkost z tlakového vzduchu a zachycuje nečistoty větší než 0,25 µm. Filtr prodlužuje životnost elektrod a dýz a má vliv na kvalitu řezu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální vzduchový filtr pro plazmové řezačky.

 

Popis

Vzduchový filtr AT 1000 je perfektní řešení problémů vznikajících vlivem znečištěného tlakového vzduchu při plazmovém řezání. Filtr odstraňuje aerosolový olej a vlhkost z tlakového vzduchu a zachycuje nečistoty větší než 0,25 µm. Filtr eliminuje “prskání“ způsobené kondenzovanou vlhkostí ve vedení vzduchu. Filtr prodlužuje životnost elektrod a dýz a má vliv na kvalitu řezu.

Bez používání filtru se po určité době hromadí ve vzduchovém vedení hořáku kondenzát, který může způsobit zkrat s následným poškozením hlavy hořáku.

Filtr AT 1000 je společností Alfa In a.s. doporučen jako originální příslušenství k plazmovým řezačkám. S vhodnou připojovací sadou lze filtr připojit i k jiným plazmovým zdrojům jiných značek.

Doporučený interval výměny filtrační vložky je 5 - 7 dní.

 

Technické údaje

  • Propustnost 0,25 µm
  • Max. vstupní tlak 8,5 bar
  • Max. průtok 1 250 l/min
  • Připojení vstup G 1/4" (vnitřní závit)
  • Připojení výstup G 1/4" (vnitřní závit)
  • Rozměry: 132 x 200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Plazmové řezačky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX