Vážení zákazníci, je nám líto, ale v tuto chvíli není funkční platební brána pro ONLINE platby. Na nápravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Vzduchový filtr AT 1000

Kód: 5302
2 853 Kč / ks 2 357,85 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení
Vzduchový filtr pro plazmové řezací zdroje. Odstraňuje aerosolový olej a vlhkost z tlakového vzduchu a zachycuje nečistoty větší než 0,25 µm. Filtr prodlužuje životnost elektrod a dýz a má vliv na kvalitu řezu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální vzduchový filtr pro plazmové řezačky.

 

Popis

Vzduchový filtr AT 1000 je perfektní řešení problémů vznikajících vlivem znečištěného tlakového vzduchu při plazmovém řezání. Filtr odstraňuje aerosolový olej a vlhkost z tlakového vzduchu a zachycuje nečistoty větší než 0,25 µm. Filtr eliminuje “prskání“ způsobené kondenzovanou vlhkostí ve vedení vzduchu. Filtr prodlužuje životnost elektrod a dýz a má vliv na kvalitu řezu.

Bez používání filtru se po určité době hromadí ve vzduchovém vedení hořáku kondenzát, který může způsobit zkrat s následným poškozením hořáku.

Filtr AT 1000 je společností Alfa In a.s. doporučen jako originální příslušenství k plazmovým řezačkám. S vhodnou připojovací sadou lze filtr připojit i k jiným plazmovým zdrojům jiných značek.

 

Technické údaje

  • Propustnost: 0,25 µm
  • Max. vstupní tlak: 8,5 bar
  • Max. průtok při 80%: 1 250 l/min
  • Připojení vstup/výstup: G 1/4" (vnitřní závit)
  • Rozměry: 132 x 200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Plazmové řezačky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček a postupem času se do jejího výrobního portfolia zařadily i další produkty - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED, transformátory nebo plynové filtry. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX