Bruska wolframových elektrod ESAB G-Tech

Kód: 0700009880
53 400 Kč / ks 44 132,23 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Možnosti doručení

Stolní bruska wolframových elektrod. Unikátní systém broušení za mokra. Pro broušení W-elektrod o průměru 1,0 - 4,8 mm. Diamantový kotouč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní bruska wolframových elektrod.

 

Popis

Stolní bruska wolframových elektrod s unikátním uzavřeným systémem pro broušení za mokra. Systém broušení za mokra je nejúčinnější ochranou před brusným prachem. Veškerý prach je jímán kapalinou a tím se snižuje nebezpečí oxidace elektrod. Úhel broušení lze seřídit a elektrodu lze nabrousit v úhlu 90° před samotným broušením.

Stůl na obrázku není součástí zařízení a společnost ESAB ho nedodává.

 

Přednosti

  • Přesné nabroušení elektrody do požadovaného úhlu, včetně zarovnání špičky, zvyšuje kvalitu svařovacího procesu
  • Odstranění zdravotního rizika vlivu karcinogenních prachů
  • Úspora wolframových elektrod radikálním snížením odpadu
  • Bezpečné broušení krátkých elektrod pomocí držáku

 

Příslušenství

Nabídku příslušenství k brusce wolframových elektrod (brusný kotouč, brusná kapalina, upínací kleštiny apod.) naleznete v kategorii:

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky wolframových elektrod
Záruka: 1 rok
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Metoda broušení: Mokrá
? Pro průměr elektrody: 1,0 - 4,8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti ESAB sahá až do roku 1904, kdy švédský inženýr Oscar Kjellberg vyvinul první obalenou svařovací elektrodu na světě a založil společnost Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB). Tímto okamžikem se začala psát historie svařování.

I následující roky byly plné převratných změn a vynálezů - první redukční ventil (1914), uvedení přídavných materiálů pro navařování tvrdokovů (1922), vynalezena metoda svařování pod tavidlem SAW (1937), vynalezena metoda TIG (1944), vynalezena metoda drážkování uhlíkovou elektrodou (1949), vynalezena metoda MIG/MAG (1950), vynález plazmového řezání (1955), vynález hořáku pro řezání a svařování pod vodou (1972) atd. Vždy, když se v oblasti svařování odehrálo něco důležitého, společnost ESAB byla u toho...

V současnosti je společnost ESAB světovým lídrem v oblasti svařovacích a řezacích zařízení a přídavných materiálů. Do skupiny ESAB patří více než 40 globálních a regionálních značek, společnost působí ve 147 zemích světa a má 26 výrobních závodů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX