ESAB Rogue ES 150i + kabely

Kód: 0700500076
Akce Tip
Značka: ESAB
6 387 Kč / ks 5 278,51 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Invertorová svářečka pro metody MMA (obalená elektroda) a TIG DC. 1 x 230 V. Proud 20 - 150 A. Zatížení 97 A/60 %. Záruka 3 roky. HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK, LIFT ARC. Připojení kabelů 35-50. Kabely součástí dodávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorová svářečka pro metody MMA (obalená elektroda) a TIG DC. 1 x 230 V. Proud 20 - 150 A. Zatížení 97 A/60 %. Záruka 3 roky. HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK, LIFT ARC. Připojení kabelů 35-50. Kabely součástí dodávky.

 

Rozsah dodávky

 • ESAB Rogue ES 150i
 • Kabel s držákem elektrody Handy 200 - délka 3 metry
 • Zemnící kabel - délka 3 metry
 • Ramenní popruh

 

Popis

Invertorový svařovací zdroj Rogue ES 150i je robustní zdroj pro profesionální svářeče. Je určen pro svařování metodami MMA a TIG DC s dotykovým startem LIFT ARC. Rogue ES 150i umožňuje svařovat kovové materiály jako jsou nelegované oceli, legované oceli, slitiny hliníku nebo litina. V režimu MMA (obalená elektroda) je rozsah svařovacího proudu 20 - 150 A. Svařovat tak lze elektrodami až do průměru 3,2 mm.

Pro zajištění excelentního zapálení oblouku je zdroj vybaven nastavitelnou funkcí HOT START, která dočasně zvýší proud na začátku svařování. Další nastavitelnou funkcí je ARC FORCE, která ovlivňuje intenzitu průvaru a stabilitu oblouku. Obě funkce jsou k dispozici pouze v režimu MMA (obalená elektroda).

Díky nízké hmotnosti 6,8 kg, robustnímu madlu a standardně dodávanému ramennímu popruhu je Rogue ES 150i snadno přenosný. Rogue ES 150i je kompatibilní s elektrocentrálami - podmínkou je výkon min. 7 kVA a automatická regulace napětí.

Zdroj je chlazen účinným ventilátorem, který je v provozu pouze tehdy, je-li chlazení potřeba. V opačném případě se ventilátor automaticky vypne. Tím dochází k menšímu opotřebení ventilátoru, ke snížení hlučnosti a k úspoře elektrické energie.

 

Ovládací panel Rogue ES 150i

 

Ovládací panel zdroje Rogue ES 150i je jednoduchý a přehledný. Tlačítkem na levé straně lze snadno přepínat mezi svařovacími metodami MMA a TIG (zvolená metoda je vždy indikována LED kontrolkou), dlouhým stiskem tlačítka lze přejít na nastavení doplňkových funkcí HOT START (HS) nebo ARC FORCE (AF). Velikost svařovacího proudu a hodnoty doplňkových funkcí se nastavují centrálně umístěným enkodérem, nastavované hodnoty se zobrazují na jasně čitelném displeji.

Zdroj je vybaven tepelnou ochranou proti přehřátí. Pokud dojde během svařování k přehřátí zdroje, svařování bude ukončeno a na ovládacím panelu se rozsvítí kontrolka přehřátí. Jakmile se teplota sníží, je zdroj opět připraven ke svařování.

 

Funkce pro metodu MMA

 • HOT START - usnadňuje zapálení elektrického oblouku dočasným zvýšením proudu (s možností nastavení)
 • ARC FORCE - zajišťuje elektronicky stabilitu elektrického oblouku (s možností nastavení)
 • ANTI STICK - při přilepení elektrody zabraňuje jejímu rozžhavení poklesem proudu - usnadňuje odlepení elektrody

 

Funkce pro metodu TIG

 • LIFT ARC START - start oblouku lehkým dotykem elektrody se základním materiálem - velmi nízké opotřebení wolframové elektrody

 

Ostatní funkce

 • Ventilátor dle potřeby
 • Displej zobrazující nastavené hodnoty
 • Kontrolka přehřátí

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky pro obalenou elektrodu (invertory MMA)
Záruka: 3 roky
? Pro svařovací metody: MMA / TIG DC
? Rozsah dodávky: Zdroj + kabely
? Konstrukce zdroje: Invertor
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Jištění: 20 A
? Typ stroje: Přenosný
? Funkce PFC: Ne
? Funkce DRÁŽKOVÁNÍ: Ne
? Funkce CEL: Ne
? Funkce TIG PULSE: Ne
? Start TIG oblouku: Dotykový (LIFT ARC)
? Minimální proud (MMA): 20 A
? Maximální proud (MMA): 150 A
? Zatěžovatel 100 % (MMA): 75 A
? Zatěžovatel 60 % (MMA): 97 A
? Zatěžovatel 25 % (MMA): 150 A
? Minimální proud (TIG DC): 10 A
? Maximální proud (TIG DC): 150 A
? Zatěžovatel 100 % (TIG DC): 75 A
? Zatěžovatel 60 % (TIG DC): 97 A
? Zatěžovatel 25 % (TIG DC): 150 A
? Připojení svařovacích kabelů: 35-50
Rozměry (Š x D x V): 153 x 403 x 264 mm
Hmotnost: 6,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti ESAB sahá až do roku 1904, kdy švédský inženýr Oscar Kjellberg vyvinul první obalenou svařovací elektrodu na světě a založil společnost Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB). Tímto okamžikem se začala psát historie svařování.

I následující roky byly plné převratných změn a vynálezů - první redukční ventil (1914), uvedení přídavných materiálů pro navařování tvrdokovů (1922), vynalezena metoda svařování pod tavidlem SAW (1937), vynalezena metoda TIG (1944), vynalezena metoda drážkování uhlíkovou elektrodou (1949), vynalezena metoda MIG/MAG (1950), vynález plazmového řezání (1955), vynález hořáku pro řezání a svařování pod vodou (1972) atd. Vždy, když se v oblasti svařování odehrálo něco důležitého, společnost ESAB byla u toho...

V současnosti je společnost ESAB světovým lídrem v oblasti svařovacích a řezacích zařízení a přídavných materiálů. Do skupiny ESAB patří více než 40 globálních a regionálních značek, společnost působí ve 147 zemích světa a má 26 výrobních závodů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX