Böhler Q G 309L Si - drát přechodový - 1,2 mm (15 kg)

Kód: 72111
7 025 Kč / cívka 5 805,79 Kč bez DPH 468,33 Kč / 1 kg
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Možnosti doručení

Vysokolegovaný, nerezavějící MAG svařovací drát typu ER309LSi. Průměr 1,2 mm. Cívka 15 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokolegovaný MAG svařovací drát pro heterogenní (přechodové) spoje (např. ocel a nerez) a pro speciální použití.

 

Klasifikace

EN ISO 14343-A: G 23 12 L Si
AWS A5.9: ER309LSi

 

Vlastnosti a použití

p>Plný, vysokolegovaný, nerezavějící MAG svařovací drát s mezí kluzu 400 MPa. Pro spoje nelegovaných a nízkolegovaných ocelí a odlitků nebo nerezavějících žáruvzdorných Cr ocelí a odlitků s austenitickými ocelemi a odlitky. Velmi vhodný pro mezivrstvy při svařování plátovaných plechů.

Mezivrstvy při svařování plátované strany plechů s nízkouhlíkovými nestabilizovanými nebo stabilizovanými austenitickými CrNiMo(N) ocelemi. Provozní teplota max. 300 °C.

 

Základní materiály

Spoje pevnostních ocelí, nelegovaných a legovaných ocelí, nerezavějících feritických Cr a austenitických CrNi ocelí, manganových ocelí, spoje těchto materiálů mezi sebou. Plátování první vrstvy chemicky odolných plátování parních kotlů a tlakových zásobníků vyrobených z feriticko-perlitických ocelí až po jemnozrnnou S500N, jakož i plátování na žárupevné jemnozrnné oceli 22NiMoCr4-7 dle SEW-Werkstoffblatt 365, 366, 20MnMoNi5-5 a G18NiMoCr3-7.

 

Ochranný plyn (ISO 14175)

  • M12 - směs (Ar + 2 % CO2)
  • M13 - směs (Ar + 2 % O2)

 

Doplňující informace

Svařovací proud: DC (+)
Průměr drátu: 1,2 mm
Hmotnost cívky: 15 kg
Průměr cívky: 300 mm (nutný adaptér)

Doplňkové parametry

Kategorie: MAG dráty pro přechodové spoje a speciální použití
Záruka: 2 roky
? Pro metody: MIG/MAG
? Použití: Přechodové spoje (ocel x nerez)
? Typ drátu: Plný
? Průměr drátu: 1,2 mm
? Hmotnost balení: 15 kg
? Balení: Cívka Ø 300 mm
? Ochranný plyn: M12 (Ar + 2 % CO2), M13 (Ar + 2 % O2)
? Klasifikace EN ISO: G 23 12 L Si
? Klasifikace AWS: ER309LSi
? Mez kluzu (Rp02): 400 MPa
? Mez pevnosti (Rm): 550 MPa
? Tažnost (A): 30 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Voestalpine Böhler Welding je znám jako přední výrobce a celosvětový dodavatel přídavných materiálů pro průmyslové svařování, navařování a pájení, který za více než 100 let existence ovlivnil vývoj technologie svařování a ustanovil laťku díky svým inovativním řešením. Hluboké znalosti, odvětvové zkušenosti a aplikační know-how spolu s portfoliem několika tisíc výrobků tvoří naprosto jedinečnou nabídku. Materiály výrobce se dělí do tří podskupin:

  • BÖHLER WELDING - Tradiční značka udávající směr vývoje přídavných materiálů již téměř jedno století. Celosvětově unikátní portfolio více než 2 000 produktů pro svarové spoje všemi konvenčními metodami obloukového svařování.
  • UTP MAINTENANCE - Desítky let zkušeností a aplikačních know-how v oblasti oprav, údržby a ochrany proti opotřebení. Inovativní produkty a řešení na míru. Zvyšování životnosti, produktivity a spolehlivosti součástí svařováním, navařováním, plátováním a žárovými nástřiky. Skupina UTP Maintenance nabízí řešení nejen pro běžně svařované materiály, ale i obtížně svařitelné materiály, otěruvzdorné oceli, tvrdokovy, nástrojové oceli, litinu, měď a slitiny, nikl a slitiny a další.
  • FONTARGEN BRAZING - Zkušenosti a vědomosti získané léty vývoje, výroby a nespočetnými aplikacemi. Německá technologie, specialista na tvrdé pájení a vysokoteplotní pájení. Správná řešení na základě znalostí a úspěšných aplikací pájecích procesů prokázaná řadou výrobků.
×

Splátková kalkulačka ESSOX