Separační sprej proti rozstřiku BINZEL Protec CE15L

Kód: 192.D036
339 Kč / ks 280,17 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Separační sprej pro ochranu svařenců před ulpíváním rozstřiku. Zaručuje perfektní kvalitu následného zinkování nebo nátěrů. Objem 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezsilikonový separační prostředek pro ochranu svařenců a svařovacích přípravků proti ulpívání rozstřiku.

 

Popis

Odpovídající ochranný prostředek proti rozstřiku při svařování je rozhodujícím předpokladem pro následné kvalitní povrchové úpravy zinkováním nebo nátěrem.

Přípravek BINZEL Protec CE15L je určen pro ochranu svařenců a svařovacích přípravků proti ulpívání rozstřiku při svařování. Přípravek působí jak v „mokrém“ stavu – během svařování chrání před ulpíváním rozstřiku - tak po ukončení svařování, kdy zajišťuje dočasnou ochranu proti korozi. Z toho důvodu jej lze použít i jako dočasnou ochranu upravených ploch v případě, kdy další operace (povrchová úprava nebo jiné zpracování) následuje s určitým časovým odstupem. Ochranné působení přípravku v suchém stavu je až 3 týdny od aplikace.

Většina používaných ochranných prostředků proti rozstřiku při svařování má negativní účinky na kvalitu nebo optický vzhled následných povrchových úprav. Jejich použití může vést k narušení povrchu následné povrchové úpravy, popřípadě ke korozi. Rozstřik je sice odstraněn, na materiálu ale následně zůstávají místa, na kterých nedojde ke kvalitní povrchové úpravě, ať již se jedná o nátěr nebo zinkování.

Přípravek BINZEL Protec CE15L optimalizuje kvalitu svařovaných dílů díky ochrannému a samočisticímu efektu během jednoho pracovního kroku. Výsledkem je svar bez pórů a víceprací spojených s následnými povrchovými úpravami svařence zinkováním, práškovým nanášením barev nebo lakováním.

Přípravek BINZEL Protec CE15L na bázi glycerínesterových olejů a emulgátorů neobsahuje silikon ani freonové sloučeniny. Je dodáván již namíchaný, určený k okamžitému použití - "Ready To Use".

Sprej BINZEL Protec CE15L je dodáván v plechové nádobce o objemu 400 ml.

 

Použití

Přípravek je prověřen a certifikován pro použití v procesech:

  • Svařování
  • Lakování
  • Pokovování povrchu
  • Práškové lakování
  • Galvanické úpravy

 

Upozornění

Prostředek je třeba důsledně chránit před mrazem. V případě zmrznutí zcela ztrácí účinnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační prostředky a jiná chemie
Záruka: 2 roky
? Použití: Ochrana před rozstřikem
? Druh balení: Sprej
? Objem/hmotnost: 400 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX