Separační kapalina proti rozstřiku BINZEL ABIBLUE Emulsion - kanystr 5 l

Kód: 192.0238
847 Kč / ks 700 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Separační kapalina pro ochranu svařenců před ulpíváním rozstřiku. Bezsilikonová, snadno odstranitelná vodou, nemrznoucí. Kanystr 5 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezsilikonový separační prostředek proti rozstřiku pro ochranu svařenců a svařovacích přípravků.

 

Popis

Přípravek BINZEL ABIBLUE Emulsion šetří čas a peníze tím, že efektivně brání ulpívání rozstřiku na svařencích a svařovacích přípravcích. Tím odpadá nutnost následného čištění a broušení. Emulze obsahuje indikátor modré barvy, který svářeče okamžitě upozorní na to, zda je svařenec účinně chráněn po celé ploše. Díky svému složení BINZEL ABIBLUE Emulsion zajišťuje dokonalou přilnavost (i na hladkých površích) a je snadno odstranitelný vodou. Emulze je zdravotně nezávadná, snadno biologicky odbouratelná a šetrná k životnímu prostředí. Přípravek BINZEL ABIBLUE Emulsion je bezsilikonový, nehořlavý a mrazuvzdorný.

Přípravek BINZEL ABIBLUE Emulsion je dodáván v plastovém kanystru o objemu 5 litrů. Pro dokonalou aplikaci přípravku doporučujeme opětovně plnitelný Mechanický rozprašovač BINZEL ABIBLUE HSP 3K.

 

Indikátor modré barvy ihned upozorní na nedostatečnou ochranu svařence

 

Přednosti přípravku BINZEL ABIBLUE Emulsion

  • Vhodný pro všechny metody svařování a řezání laserem
  • Již namíchaný, určený k okamžitému použití - "Ready To Use"
  • Indikace modrou barvou - pro snadnou kontrolu ochrany povrchu svařence
  • Bez negativního vlivu na následné povrchové úpravy - ověřeno nezávislým zkušebním ústavem
  • Zdravotně nezávadný - bez speciálních nároků na použití, skladování či přepravu
  • Bezsilikonový, nehořlavý - vyhovuje normám ABICOR BINZEL NF
  • Snadno biologicky odbouratelný
  • Snadno odstranitelný vodou
  • Nemrznoucí

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační prostředky a jiná chemie
Záruka: 2 roky
? Použití: Ochrana před rozstřikem
? Druh balení: Kanystr
? Objem/hmotnost: 5 litrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX