Keramický ochranný sprej BINZEL

Kód: 192.0229
603 Kč / ks 498,35 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Keramický sprej určený pro ochranu hubic, svařovacích přípravků a svařovaných dílů. Vhodný pro robotové i ruční svařování. Bezsilikonový, odolný extrémnímu teplu a otěru. Objem 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramický ochranný sprej pro ochranu hořáků proti rozstřiku.

 

Popis

Keramický ochranný sprej BINZEL je určen k ochraně proti rozstřiku při robotovém i ručním svařování. Sprej je určen pro aplikaci do hubic MIG/MAG hořáků, lze ho použít i na svařovací přípravky a na svařované díly - tím se v výrazně omezí ulpívání rozstřiku. Další předností spreje jsou jeho izolační vlastnosti - keramický ochranný film je elektricky nevodivý, což zajišťuje optimální zapalovací vlastnosti a klidně hořící oblouk.

Sprej po aplikaci zanechává bílý ochranný film. Svařovací proces je možno spustit již po 5 vteřinách od aplikace, které stačí pro zaschnutí filmu. Sprej je bezsilikonový, odolává extrémnímu teplu a otěru.

 

Použití

  1. Pro dosažení optimálního výsledku je nutno sprej po dobu asi 30 vteřin protřepávat, aby se promísily všechny v něm obsažené látky.
  2. Rovnoměrným nástřikem provedeným ze vzdálenosti 10 - 15 cm se na dílech, které je zapotřebí chránit, vytvoří ochranný film.
  3. Po zaschnutí, které trvá pouhých 5 vteřin, je možné zahájit svařování.
  4. Po použití spreje je nutno dózu převrátit a krátkým, 1 - 3 vteřiny trvajícím stiskem ventilu jej pročistit, aby nedošlo k ucpání stříkací hlavice.

 

Pro zajištění efektivního krytí všech dílů a pro snížení spotřeby spreje doporučujeme používat speciální aplikační nádobku, která je určena pro opakované použití.

 

Aplikace spreje na kontaktní špičku a plynovou hubici

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační prostředky a jiná chemie
Záruka: 2 roky
? Použití: Ochrana hubic MIG/MAG
? Druh balení: Sprej
? Objem/hmotnost: 400 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX