Separační pasta proti rozstřiku BINZEL Düsofix 300 g

Kód: 192.D032
163 Kč / ks 134,71 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Separační pasta pro ochranu hubic MIG/MAG hořáků před ulpíváním rozstřiku. Bezsilikonová. Hmotnost 300 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezsilikonová separační pasta proti rozstřiku.

 

Popis

Pasta BINZEL Düsofix chrání plynové hubice a proudové špičky MIG/MAG hořáků před ulpíváním rozstřiku. Před aplikací pasty je nutné z prostoru plynové hubice a proudové špičky mechanicky pomocí vhodných nástrojů (mechanické čističe hubic, čisticí kleště pro svářeče) odstranit nečistoty a potom do tohoto prostoru pastu aplikovat.

Bezsilionová pasta BINZEL Düsofix je dodávána v plechové dóze o hmotnosti 300 gramů.

 

Použití

Přípravek se aplikuje tak, že svářením zahřátý a mechanicky čistý hořák se přední částí plynové hubice a proudové špičky namočí do pasty. Působením tepla dojde k natavení pasty a jejímu vzlínání do vnitřních prostor hořáku. Přebytečná pasta se nechá odkapat zpět do dózy. Hořák se do pasty nesmí namáčet ihned po ukončení svařování (v horkém stavu), aby nedošlo k natavení většího množství pasty a ke vzniku dýmu. Po aplikace pasty nedržíme ani neodkládáme hořák ústím plynové hubice kolmo vzhůru, aby nedošlo k zatečení pasty do otvorů v držáku proudové špičky, kterými prochází ochranný plyn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační prostředky a jiná chemie
Záruka: 2 roky
? Použití: Ochrana hubic MIG/MAG
? Druh balení: Dóza
? Objem/hmotnost: 300 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX