Fontargen CuSi3Mn (A 202 M) - drát na měď a pozink - 0,8 mm (5 kg)

Kód: 67821
4 889 Kč / cívka 4 040,50 Kč bez DPH 977,80 Kč / 1 kg
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Bronzový svařovací typu ERCuSi-A (CuSi3Mn1) pro svařování slitin mědi a MIG pájení. Průměr 0,8 mm. Cívka 5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drát z křemíkového bronzu pro svařování slitin mědi a MIG pájení pozinkovaných plechů.

 

Klasifikace

EN ISO 24373: S Cu 6560 (CuSi3Mn1)
AWS A5.7: ERCuSi-A

 

Vlastnosti a použití

Plný drát pro MIG pájení pozinkovaných, hliníkovaných a povlakovaných ocelových plechů. Mez kluzu 120 MPa. Vhodný při výrobě karoserií, klimatizačních a ventilačních jednotek, kontejnerů apod. Korozní ochrana pozinkovaného povrchu v oblasti spoje zůstává zachována. Spojení je provedeno s minimálními deformacemi. Nižší tvrdost svaru v porovnání se svarem ocelovým drátem umožňuje jednodušší opracování.

  • Tvrdost: 80 HB
  • Rozsah tavení: 965 - 1032 °C

 

Základní materiály

Drát je vhodný pro svary a návary slitin mědi s křemíkem a mědi s manganem - např. CuSi2Mn, CuSi3Mn, CuMn2, CuMn5, mědi se zinkem (mosazi) nebo mědi se zinkem, cínem a olovem (červený bronz).

 

Pokyny pro svařování

Oblast svařování nebo pájení důkladně očistit, svařovací parametry volit dle způsobu použití, dbát na nízké vnesené teplo. Doporučen pulsní oblouk, případně krátký oblouk.

 

Ochranný plyn (ISO 14175)

  • I1 - argon 100 %
  • I3 - směs (Ar + 30 % He)

 

Doplňující informace

Svařovací proud: DC (+)
Průměr drátu: 0,8 mm
Hmotnost cívky: 5 kg
Průměr cívky: 200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: MIG dráty pro měď, slitiny mědi a pro MIG pájení
Záruka: 2 roky
? Pro metody: MIG/MAG
? Použití: Měd a pozink
? Typ drátu: Plný
? Průměr drátu: 0,8 mm
? Hmotnost balení: 5 kg
? Balení: Cívka Ø 200 mm
? Ochranný plyn: I1 (Ar), I3 (Ar + 30 % He)
? Klasifikace EN ISO: S Cu 6560 (CuSi3Mn1)
? Klasifikace AWS: ERCuSi-A
? Mez kluzu (Rp02): 120 MPa
? Mez pevnosti (Rm): 350 MPa
? Tažnost (A): 40 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Voestalpine Böhler Welding je znám jako přední výrobce a celosvětový dodavatel přídavných materiálů pro průmyslové svařování, navařování a pájení, který za více než 100 let existence ovlivnil vývoj technologie svařování a ustanovil laťku díky svým inovativním řešením. Hluboké znalosti, odvětvové zkušenosti a aplikační know-how spolu s portfoliem několika tisíc výrobků tvoří naprosto jedinečnou nabídku. Materiály výrobce se dělí do tří podskupin:

  • BÖHLER WELDING - Tradiční značka udávající směr vývoje přídavných materiálů již téměř jedno století. Celosvětově unikátní portfolio více než 2 000 produktů pro svarové spoje všemi konvenčními metodami obloukového svařování.
  • UTP MAINTENANCE - Desítky let zkušeností a aplikačních know-how v oblasti oprav, údržby a ochrany proti opotřebení. Inovativní produkty a řešení na míru. Zvyšování životnosti, produktivity a spolehlivosti součástí svařováním, navařováním, plátováním a žárovými nástřiky. Skupina UTP Maintenance nabízí řešení nejen pro běžně svařované materiály, ale i obtížně svařitelné materiály, otěruvzdorné oceli, tvrdokovy, nástrojové oceli, litinu, měď a slitiny, nikl a slitiny a další.
  • FONTARGEN BRAZING - Zkušenosti a vědomosti získané léty vývoje, výroby a nespočetnými aplikacemi. Německá technologie, specialista na tvrdé pájení a vysokoteplotní pájení. Správná řešení na základě znalostí a úspěšných aplikací pájecích procesů prokázaná řadou výrobků.
×

Splátková kalkulačka ESSOX