Thermanit X - drát přechodový, speciální - 0,8 mm (15 kg)

Kód: 53189
8 579 Kč / cívka 7 090,08 Kč bez DPH 571,93 Kč / 1 kg
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Vysokolegovaný, nerezavějící MAG svařovací drát typu ER307. Odolný opalu. Průměr 0,8 mm. Cívka 15 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokolegovaný MAG svařovací drát pro heterogenní (přechodové) spoje (např. ocel a nerez) a pro speciální použití.

 

Klasifikace

EN ISO 14343-A: G 18 8 Mn
AWS A5.9: ER307

 

Vlastnosti a použití

Plný, vysokolegovaný, nerezavějící MAG svařovací drát s mezí kluzu 370 MPa. Odolný opalu do 850 °C (pro spaliny s obsahem síry do 500 °C). Pro spoje a návary žáruvzdorných Cr ocelí a ocelolitin a žáruvzdorných austenitických ocelí a ocelolitin. Vhodný pro heterogenní spoje austenitických ocelí s feritickými do max. provozní teploty 300 °C. Spoje nelegovaných a nízkolegovaných ocelí nebo nerezavějících či žárupevných Cr ocelí a ocelolitin s austenitickými ocelemi.

Spoje manganové oceli X120Mn12 a kombinace s ocelí nelegovanou. Houževnaté mezivrstvy při navařování. Korozivzdorné návary odolné opotřebení na kolejnice a části výhybek. Návary sedel vodních armatur, parních ventilů atd.

 

Základní materiály

TÜV ověřené základní materiály 1.4583 – X10CrNiMoNb18-12 jakož přiřazené oceli s feritickými ocelemi až po jemnozrnnou P460NL2; nelegované i legované konstrukční oceli vysoké pevnosti, zušlechtitelné a pancéřovací oceli, spoje těchto ocelí mezi sebou; nelegované i legované kotlové a konstrukční oceli s vysokolegovanými Cr a CrNi ocelemi; žáruvzdorné oceli do 850 °C; manganové vytvrditelné oceli mezi sebou a s jinými ocelemi; plechy a trubky z ocelí houževnatých za nízkých teplot s austenitickými ocelemi houževnatými za nízkých teplot.

Pro zabránění zkřehnutí je při svařování nutné dbát na nízké vnesené teplo.

 

Ochranný plyn (ISO 14175)

  • M12 - směs (Ar + 2 % CO2)
  • M13 - směs (Ar + 2 % O2)
  • M21 - směs (Ar + 18 % CO2)

 

Doplňující informace

Svařovací proud: DC (+)
Průměr drátu: 0,8 mm
Hmotnost cívky: 15 kg
Průměr cívky: 300 mm (nutný adaptér)

Doplňkové parametry

Kategorie: MAG dráty pro přechodové spoje a speciální použití
Záruka: 2 roky
? Pro metody: MIG/MAG
? Použití: Přechodové spoje (ocel x nerez)
? Typ drátu: Plný
? Průměr drátu: 0,8 mm
? Hmotnost balení: 15 kg
? Balení: Cívka Ø 300 mm
? Ochranný plyn: M12 (Ar + 2 % CO2), M13 (Ar + 2 % O2), M21 (Ar + 18 % CO2)
? Klasifikace EN ISO: G 18 8 Mn
? Klasifikace AWS: ER307
? Mez kluzu (Rp02): 370 MPa
? Mez pevnosti (Rm): 600 MPa
? Tažnost (A): 35 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Voestalpine Böhler Welding je znám jako přední výrobce a celosvětový dodavatel přídavných materiálů pro průmyslové svařování, navařování a pájení, který za více než 100 let existence ovlivnil vývoj technologie svařování a ustanovil laťku díky svým inovativním řešením. Hluboké znalosti, odvětvové zkušenosti a aplikační know-how spolu s portfoliem několika tisíc výrobků tvoří naprosto jedinečnou nabídku. Materiály výrobce se dělí do tří podskupin:

  • BÖHLER WELDING - Tradiční značka udávající směr vývoje přídavných materiálů již téměř jedno století. Celosvětově unikátní portfolio více než 2 000 produktů pro svarové spoje všemi konvenčními metodami obloukového svařování.
  • UTP MAINTENANCE - Desítky let zkušeností a aplikačních know-how v oblasti oprav, údržby a ochrany proti opotřebení. Inovativní produkty a řešení na míru. Zvyšování životnosti, produktivity a spolehlivosti součástí svařováním, navařováním, plátováním a žárovými nástřiky. Skupina UTP Maintenance nabízí řešení nejen pro běžně svařované materiály, ale i obtížně svařitelné materiály, otěruvzdorné oceli, tvrdokovy, nástrojové oceli, litinu, měď a slitiny, nikl a slitiny a další.
  • FONTARGEN BRAZING - Zkušenosti a vědomosti získané léty vývoje, výroby a nespočetnými aplikacemi. Německá technologie, specialista na tvrdé pájení a vysokoteplotní pájení. Správná řešení na základě znalostí a úspěšných aplikací pájecích procesů prokázaná řadou výrobků.
×

Splátková kalkulačka ESSOX