Horní lehká kapotáž - pro MEDVED ARCTOS, GRIZZLI a WELDVED

Kód: MM0306
4 598 Kč / ks 3 800 Kč bez DPH
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Horní lehká kapotáž pro elektrocentrály a záložní zdroje MEDVED ARCTOS 8000/9000, GRIZZLI 5500/7000 a WELDVED DC 220. Kapotáž chrání elektrocentrálu proti dešti, pádu předmětů z výšky apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horní lehká kapotáž pro elektrocentrály a záložní zdroje MEDVED.

 

Popis

Horní lehká kapotáž chrání elektrocentrálu proti dešti, případně proti pádu předmětů shora (např. z lešení). Slouží i jako odkládací či pracovní plocha. Kapotáž lze objednat buď s novou elektrocentrálou, nebo jako dodatečné příslušenství k již vlastněné elektrocentrále.

 

Určeno pro elektrocentrály a záložní zdroje

  • MEDVED ARCTOS 8000 - 9000
  • MEDVED GRIZZLI 5500 - 7000
  • MEDVED WELDVED DC 220

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k elektrocentrálám
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX