Kontramatka BINZEL M8 pro zahnuté průvlaky

Kód: 001.D221
50 Kč / ks 41,32 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Kontramatka pro zahnuté kontaktní špičky. Pro hořáky MB 26/401/501 a kompatibilní. Závit M8.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontramatka pro zahnuté kontaktní špičky (průvlaky) BINZEL.

 

Použití

V mnoha případech se svářeči, za použití standardních hubic a kontaktních špiček, potýkají s problémy při svařování koutových svarů v těžko přístupných místech. Pro tyto účely vyvinula společnost ABICOR BINZEL speciální komponenty, díky kterým je možné i při přímém držení hořáku svařovat "pod úhlem".

Kontramatka je určena pro kombinaci s dalšími díly - zahnutou plynovou hubicí a zahnutými kontaktními špičkami. Použití je jednoduché. Kontaktní špička se pod požadovaným úhlem našroubuje do mezikusu hořáku, utáhne se kontramatkou a nakonec se nasadí zahnutá plynová hubice.

 

Specifikace

  • Kontramatka pro zahnuté kontaktní špičky
  • Pro špičky se závitem M8
  • Originální příslušenství ABICOR BINZEL
  • Kompatibilní s hořáky jiných značek (ESAB, KÜHTREIBER, MIGATRONIC, PARKER, TBi apod.)

 

Určeno pro hořáky

  • BINZEL MB 26
  • BINZEL MB 401
  • BINZEL MB 501

 

Skladba dílů

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální spotřební díly pro MIG/MAG hořáky
Záruka: 2 roky
? Závit špičky: M8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX