Měrka svarů ESAB KL-2 Laser

Kód: 0000139932
2 726 Kč / ks 2 252,89 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Možnosti doručení

Kalibrovaná měrka svarů k měření rozměru A koutových svarů, nohy a výšky vyztuženého svaru. Měrka je dodávána včetně kalibračního listu a koženého pouzdra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalibrovaná měrka svarů.

 

Popis

Měrka KL-2 Laser je určená k měření rozměru A koutových svarů, nohy (menší strana pravoúhlého trojúhelníku) a výšky vyztuženého svaru. Je validována dle mezinárodních standardů, přesnost měření je ověřena dle normy ISO 9000.

Měrka je opatřena QA kalibrační značkou a je k ní přiložen kalibrační list. Měrka je dodávána v koženém pouzdru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky a nářadí pro svářeče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti ESAB sahá až do roku 1904, kdy švédský inženýr Oscar Kjellberg vyvinul první obalenou svařovací elektrodu na světě a založil společnost Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB). Tímto okamžikem se začala psát historie svařování.

I následující roky byly plné převratných změn a vynálezů - první redukční ventil (1914), uvedení přídavných materiálů pro navařování tvrdokovů (1922), vynalezena metoda svařování pod tavidlem SAW (1937), vynalezena metoda TIG (1944), vynalezena metoda drážkování uhlíkovou elektrodou (1949), vynalezena metoda MIG/MAG (1950), vynález plazmového řezání (1955), vynález hořáku pro řezání a svařování pod vodou (1972) atd. Vždy, když se v oblasti svařování odehrálo něco důležitého, společnost ESAB byla u toho...

V současnosti je společnost ESAB světovým lídrem v oblasti svařovacích a řezacích zařízení a přídavných materiálů. Do skupiny ESAB patří více než 40 globálních a regionálních značek, společnost působí ve 147 zemích světa a má 26 výrobních závodů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX