Ochranné brýle ESAB Warrior - čiré

Kód: 0700012030
116 Kč / ks 95,87 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Sportovní brýle s čirými zorníky pro každodenní použití. Šňůrka na krk. Filtr UV. Optická třída 1. Norma EN 166-F.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné brýle.

 

Popis

Brýle ESAB Warrior kombinují nejvyšší standardy bezpečnosti a ochrany očí s vynikajícím komfortem a pohodlím pro uživatele - oči jsou tak vždy optimálně chráněny při jakékoliv činnosti. Obroučky jsou vyrobeny z pružného a zároveň odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost brýlí. Díky flexibilním nožičkám a protiskluzové nosní opěrce brýle vždy perfektně sedí a nikde netlačí. Polykarbonátové zorníky mají úpravu proti poškrábání, splňují nejvyšší optickou kvalitu třídy 1 a poskytují ochranu před ultrafialovým (UV) zářením. Brýle odpovídají normě EN 166-F.

Brýle ESAB Warrior s čirými zorníky jsou vhodné pro každodenní použití jako ochrana očí při práci. Lze je použít při vrtání, hoblování, práci s kovy, se dřevem apod. Často se také používají jako tzv. "brýle pro návštěvníky" při exkurzích ve výrobních provozech, továrnách a jiných pracovištích.

 

Vlastnosti

  • Brýle pro ochranu při práci
  • Tvrzené zorníky
  • Optická třída 1
  • Ochrana před UV zářením
  • Extrémně flexibilní a odolné
  • Protiskluzová opěrka nosu
  • Šňůrka na krk
  • V souladu s normou EN 166-F
  • Čiré zorníky

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné brýle
Záruka: 2 roky
? Konstrukce brýlí: Otevřené
? Barva zorníků: Čirá
? Použití: Na práci, Návštěvnické
? Ochrana před UV zářením: Ano
? Ochrana před IR zářením: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti ESAB sahá až do roku 1904, kdy švédský inženýr Oscar Kjellberg vyvinul první obalenou svařovací elektrodu na světě a založil společnost Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB). Tímto okamžikem se začala psát historie svařování.

I následující roky byly plné převratných změn a vynálezů - první redukční ventil (1914), uvedení přídavných materiálů pro navařování tvrdokovů (1922), vynalezena metoda svařování pod tavidlem SAW (1937), vynalezena metoda TIG (1944), vynalezena metoda drážkování uhlíkovou elektrodou (1949), vynalezena metoda MIG/MAG (1950), vynález plazmového řezání (1955), vynález hořáku pro řezání a svařování pod vodou (1972) atd. Vždy, když se v oblasti svařování odehrálo něco důležitého, společnost ESAB byla u toho...

V současnosti je společnost ESAB světovým lídrem v oblasti svařovacích a řezacích zařízení a přídavných materiálů. Do skupiny ESAB patří více než 40 globálních a regionálních značek, společnost působí ve 147 zemích světa a má 26 výrobních závodů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX