Ovládací modul Parker SGT - vertikální potenciometr

Kód: PER1MS-10
1 585 Kč / ks 1 309,92 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Ovládací modul pro TIG hořáky PARKER SGT. Modul s jedním tlačítkem pro zapálení oblouku a vertikálním potenciometrem (10 kΩ) pro plynulou regulaci proudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovládací modul pro TIG hořáky PARKER SGT. Modul s jedním tlačítkem pro zapálení oblouku a vertikálním potenciometrem (10 kΩ) pro plynulou regulaci proudu.

 

Popis

TIG hořáky PARKER SGT s rukojetí Suregrip Ergo jsou vybaveny vzájemně zaměnitelnými ovládacími moduly - je jedno, zda se jedná o modul se standardním tlačítkem nebo modul s regulací svařovacího proudu (UP/DOWN, potenciometr). Díky systému PLUG & PLAY je výměna modulu otázkou okamžiku.

 

 

Specifikace modulu

  • Pro plynulou regulaci svařovacího proudu
  • Vertikální potenciometr pro regulaci (10 kΩ)
  • Tlačítko pro zapálení oblouku

 

Upozornění

Pokud měníte modul s potenciometrem (s plynulou regulací) za standardní modul s jedním tlačítkem, ujistěte se (v technické dokumentaci, dotazem u výrobce), že svářečka tento typ regulace umožňuje.

V některých případech může být také vyžadováno tzv. "přepinování" vodičů v ovládacím konektoru hořáku.

 

Určeno pro hořáky

  • PARKER SGT 9/20
  • PARKER SGT 17/18/26

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovládací moduly pro TIG hořáky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka PARKER TORCHOLOGY je součástí skupiny společností, které se specializují na výrobu svařovacích hořáků a hořáků pro plazmové řezání. S více než 40letými zkušenostmi zaujímá skupina pozici globálního lídra v tomto odvětví. Společnost se zaměřuje především na hořáky určené pro standardní aplikace - MIG/MAG hořáky řady SGB a DMB, TIG hořáky SGT a plazmové hořáky SCP. Svařovací hořáky vychází z osvědčeného BINZEL konceptu a s hořáky BINZEL sdílí i převážnou většinu spotřebních dílů.

Sesterskou značkou je ARC TORCHOLOGY, která se zaměřuje na výrobu MIG/MAG hořáků řady ARC M a TIG hořáků řady ARC T. Hořáky ARC TORCHOLOGY jsou určeny pro náročné aplikace, nabízejí neobvyklá konstrukční řešení a vyznačují se extrémně dlouhou životností spotřebních dílů i hořáků samotných.

×

Splátková kalkulačka ESSOX