Přepouštěcí trubka s manometrem

Kód: 3176
2 290 Kč / ks 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Trubka s manometrem pro přepouštění technických plynů. Vstupní tlak 200 bar. Závity W 21,8 x 1/14".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepouštěcí trubka slouží k přepouštění technických plynu z větších tlakových lahví do menších, montážních. Trubku je možné použít pro argon, směsný plyn a CO2.

 

Pokud jsou tlakové lahve opatřeny závitem G 3/4" (CO2), je nutné dokoupit 2 kusy redukční přechodky Argon - CO2 (obj. číslo 9037).

 

Specifikace

  • Vstupní tlak max. 200 bar
  • Připojovací závity W 21,8 x 1/14"
  • Rozměry cca 200 x 150 mm
  • Dodáváno bez těsnění

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k redukčním ventilům
Záruka: 2 roky
? Max. vstupní tlak: 200 bar
? Připojení vstup: W 21,8 x 1/14"
? Připojení výstup: W 21,8 x 1/14"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX