Ruční podavač TIG drátu ESAB TIG PEN

Kód: 0700009026
1 386 Kč / ks 1 145,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

TIG PEN je praktická pomůcka pro TIG svářeče, umožňující ovládání posuvu svářecího drátu s velkou přesností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční podavač TIG drátů.

 

Popis

TIG PEN je praktická pomůcka umožňující ovládání posuvu TIG drátu pomocí podávacího kolečka. Ovládání se vyznačuje velkou přesností i při dlouhých vzdálenostech od svaru. Při práci pomáhá svářeči dosáhnout vyšší kvality svaru a zároveň snižuje odpad drátu - drát lze využít do posledních centimetrů. TIG PEN lze použít s průměrem drátu od 1,0 do 3,2 mm.

Ukázku práce s podavačem TIG PEN si můžete prohlédnout v záložce VIDEA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky a nářadí pro svářeče
Záruka: 2 roky

TIG PEN - ukázka práce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti ESAB sahá až do roku 1904, kdy švédský inženýr Oscar Kjellberg vyvinul první obalenou svařovací elektrodu na světě a založil společnost Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB). Tímto okamžikem se začala psát historie svařování.

I následující roky byly plné převratných změn a vynálezů - první redukční ventil (1914), uvedení přídavných materiálů pro navařování tvrdokovů (1922), vynalezena metoda svařování pod tavidlem SAW (1937), vynalezena metoda TIG (1944), vynalezena metoda drážkování uhlíkovou elektrodou (1949), vynalezena metoda MIG/MAG (1950), vynález plazmového řezání (1955), vynález hořáku pro řezání a svařování pod vodou (1972) atd. Vždy, když se v oblasti svařování odehrálo něco důležitého, společnost ESAB byla u toho...

V současnosti je společnost ESAB světovým lídrem v oblasti svařovacích a řezacích zařízení a přídavných materiálů. Do skupiny ESAB patří více než 40 globálních a regionálních značek, společnost působí ve 147 zemích světa a má 26 výrobních závodů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX