Separační sprej proti rozstřiku BINZEL Super Pistolen Spray (12 ks)

Kód: 192.0107.12
792 Kč / balení 654,55 Kč bez DPH 66 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Separační sprej pro ochranu hubic MIG/MAG hořáků před ulpíváním rozstřiku. Bezsilikonový. Objem 400 ml. Balení 12 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezsilikonový separační sprej proti rozstřiku.

 

Popis

Sprej BINZEL SuperPistolen chrání plynové hubice a proudové špičky MIG/MAG hořáků před ulpíváním rozstřiku. Před aplikací spreje je nutné z prostoru plynové hubice a proudové špičky mechanicky pomocí vhodných nástrojů (mechanické čističe hubic, čisticí kleště pro svářeče) odstranit nečistoty a potom do tohoto prostoru sprej aplikovat.

Bezsilikonový sprej BINZEL SuperPistolen je dodáván v plechové nádobce o objemu 400 ml. Uvedená cena je za 12 kusů spreje (krabice).

 

Použití

Přípravek aplikujeme v takovém množství, aby se na povrchu plynové hubice, držáku proudové špičky a proudové špičky vytvořil souvislý film, ale aby nedocházelo ke stékání přebytečného přípravku z hořáku na pracoviště nebo svařenec. Při aplikace přípravku nedržíme hořák ústím plynové hubice kolmo vzhůru, aby nedošlo k zatečení přípravku do otvorů v držáku proudové špičky, kterými prochází ochranný plyn.

Separační sprej BINZEL SuperPistolen není vhodný k ochraně svařence. Na svařenci mohou po aplikaci zůstat zbytky přípravku, které mohou nepříznivě ovlivnit kvalitu následných povrchových úprav (žárové zinkování, práškové lakování apod.).

Pro ochranu svařence a svařovacích přípravků před rozstřikem doporučujeme speciální prostředky k tomu určené: BINZEL Protec CE15L nebo BINZEL ABIBLUE Emulsion. Při použití těchto prostředků není kvalita následných povrchových úprav ovlivněna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační prostředky a jiná chemie
Záruka: 2 roky
? Použití: Ochrana hubic MIG/MAG
? Druh balení: Sprej
? Objem/hmotnost: 400 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX