Sklopná madla pro elektrocentrály MEDVED

Kód: MM0225
3 025 Kč / sada 2 500 Kč bez DPH
Do 3 dnů
Možnosti doručení
Samostatná sklopná madla pro elektrocentrály ARCTOS, GRIZZLI a WELDVED. Cena za 1 pár.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklopná madla pro elektrocentrály MEDVED.

 

Popis

Po namontování na rám stroje - vždy 1 pár na jednu stranu - usnadňují madla transport a manipulaci s elektrocentrálou. Standardně se madla používají k podvozkům, pro přenášení ve dvou osobách je třeba objednat 2 páry madel.

 

Určeno pro elektrocentrály

  • MEDVED ARCTOS
  • MEDVED GRIZZLI
  • MEDVED WELDVED

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k elektrocentrálám
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček a postupem času se do jejího výrobního portfolia zařadily i další produkty - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED, transformátory nebo plynové filtry. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX