Svářečská kukla AerTEC YOGA True Color 5-13

Kód: 402701TC
2 178 Kč / ks 1 800 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Samostmívací svářečská kukla. Kazeta 1/1/1/2. DIN 5 - 13. Světlý stav DIN 4. Průzor 100 x 53 mm. 4 senzory. True Color. Vyměnitelná baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samostmívací kukla vhodná pro všechny metody svařování - plamen, MMA, MIG/MAG, TIG. Díky 4 senzorům a vylepšené detekci oblouku je vhodná i pro TIG svařování nízkými proudy.

 

Rozsah dodávky

 • Kukla AerTEC Yoga True Color 5-13

 

Popis

Samostmívací svařovací kukla AerTEC YOGA True Color 5-13 je kukla od českého výrobce filtračně-ventilačních jednotek, společnosti Malina Safety. Kukla je určena k ochraně očí a obličeje před jiskrami, rozstřikem kovu a nebezpečným zářením, které vznikají při svařování, dělení kovů plazmou, nebo broušení. Je vhodná pro všechny metody obloukového svařování. Díky 4 senzorům a vylepšené detekci oblouku je vhodná i pro TIG svařování nízkými proudy.

Kukla AerTEC YOGA True Color 5-13 se od předchozího provedení YOGA True Color 9-13 liší novou samostmívací kazetou, která má větší rozsah zatemnění DIN 5 - 13. V režimu WELD (svařování) tak lze zatemnění nastavit ve 2 úrovních: DIN 5 - 8 a DIN 9 - 13. Samostmívací kazeta je nadále v provedení s věrným podáním barev True Color s modrým zabarvením zorného pole. Samozřejmostí je režim GRIND (broušení), kdy optické senzory nereagují a kukla je stále ve světlém stavu DIN 4.

Kromě rozsahu zatemnění se kukly YOGA True Color 5-13 a YOGA True Color 9-13 v ničem neliší a všechny ostatní funkce a parametry jsou zcela shodné.

 

Porovnání běžné ADF kazety s ADF kazetou True Color (TC)

 

Předností kukly je možnost budoucí přestavby na kuklu určenou pro použití s filtračně-ventilačními (PAPR) jednotkami CleanAIR. Kukla po přestavbě je pak plně certifikována pro použití s PAPR jednotkami CleanAIR Basic EVO a CleanAIR AerGO. Pro přestavbu kukly je nutné dokoupit díl Sada pro přestavbu svařovací kukly pro ochranu dýchacích cest, případně lze rovnou zakoupit kuklu CA-27, která je již vzduchovým kanálem vybavena.

 

Přednosti

 • Rozsah zatemnění kazety DIN 5 - 13
 • Samostmívací kazeta True Color - věrné podání barev a modré zabarvení filtru
 • Vynikající poměr cena / výkon
 • Nízká hmotnost a vysoký komfort
 • Nadstandardní zorné pole 100 × 53 mm
 • Funkce režimu broušení
 • Možnost dodatečného rozšíření o vzduchový kanál pro jednotky PAPR
 • Plně kompatibilní s filtračně-ventilačními jednotkami CleanAIR

 

Vlastnosti

 • Optická kvalita: 1/1/1/2
 • Průzor: 100 x 53 mm
 • 4 optické senzory
 • Rozsah zatemnění: DIN 5 - 13, ve světlém stavu DIN 4
 • Nastavitelná citlivost
 • Nastavitelný čas zesvětlení
 • Přepínač režimů svařování/broušení
 • Napájení: solárním článkem a vyměnitelnou baterií CR2032 (1 kus)
 • Ochrana celé tváře, nastavitelná poloha těžiště ve dvou osách
 • Hmotnost: 470 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostmívací svářečské kukly
Záruka: 2 roky
? Typ kukly: Samostmívací
? Příprava pro PAPR: Ne
? Odklopný FLIP-UP štít: Ne
? Klasifikace kazety: 1/1/1/2
? Technologie True Color: Ano
? Rozměry průzoru: 100 x 53 mm
? Počet senzorů oblouku: 4
? Stupně ztmavení: DIN 5 - 13
? Světlý stav: DIN 4
? Rychlost zesvětlení: 0,1 - 1,0 s
? Boční průzory: Ne
? Režim broušení: Ano
? Přepínač broušení: Na kazetě
? Ovládání tmavosti clony: Na kazetě
? Ovládání citlivosti: Na kazetě
? Ovládání zpoždění: Na kazetě
? Automatické zapnutí: Ano
? Napájení: Solární článek, CR2032 (1 ks)
? Možnost výměny baterie: Ano
? Hmotnost kukly: 470 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobcem jednotek pro osobní ochranu dýchacích cest CleanAIR je ryze česká společnost MALINA – Safety se sídlem v Jablonci nad Nisou, která se již od roku 1993 zabývá bezpečností a ochranou zdraví při svařování a jiných procesech. Společnost zajišťuje návrh, vývoj a samotnou výrobu kompletního portfolia filtračně-ventilačních jednotek CleanAIR. Jednotky CleanAIR jsou dodávány do více než 40 zemí po celém světě a díky tomu je společnost MALINA - Safety významným hráčem v segmentu osobní ochrany dýchacích cest. Systémy CleanAIR jsou široce využívány nejen v kovovýrobě, ale i v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu nebo v zemědělství.

Vhodným doplňkem k filtračně-ventilačním jednotkám CleanAIR jsou svářečské kukly a štíty CleanAIR AerTEC. Kombinace jednotek a kukel CleanAIR jsou vždy plně certifikovány a homologovány a poskytují tak nejvyšší ochranu dýchacích cest. Jednotky a kukly CleanAIR lze zakoupit buď samostatně, nebo ve zvýhodněných setech.

K filtračně-ventilačním jednotkám a kuklám CleanAIR výrobce dodává i širokou škálu příslušenství - ochranné zorníky, potítka, hlavové kříže, různé typy filtrů (částicové, pachové, plynové), náhradní akumulátory nebo hadice.

×

Splátková kalkulačka ESSOX